Чернігівські чиновники отримували астрономічні премії під час облоги міста та після

Бер 21, 07:55

3482

Чернігівські чиновники отримували астрономічні премії під час облоги міста та після

@Час Чернігівський

Активіст та юрист Олександр Гашпар розкрив таємницю розміру премій посадовців у Чернігівській міській раді. Спойлер: найбільшу отримав геть не водій Атрошенка.

Олександр Гашпар нагадав користувачам соцмереж події судового розгляду у Львові, де розглядалась апеляція чернігівського міського голови на рішення Яворівського районного суду. Тоді прокурор якраз озвучував розпорядження про преміювання міським головою власного водія.

Зокрема, цитувалися розпорядження про те, що водій міського голови в березні 2022 отримав премію в розмірі 300% посадового окладу.

«Тоді в своїх поясненнях, Атрошенко сказав, що усі працівники міської ради отримали в березні по 300% премії, оскільки працівники міськради займались не властивою їм роботою: розливали запалювальну суміш по пляшкам і розвозили хліб (хоча дуже багато людей в оточеному місті виконували таку саму роботу, але премій за неї не вимагали)», - пише Гашпар.

«Час Чернігівський» писав про водійську премію тут.

Після цього, юриста дуже зацікавило питання преміювання не тільки водія, а й керівників структурних підрозділів Чернігівської міської ради.

Оскільки преміювання здійснюється за кошти міського бюджету (за кошт платників податків), згідно з розпорядженням міського голови, то відповідно до Закону "Про доступ до публічної інформації" такі розпорядження про преміювання мали б оприлюднюватися на сайті Чернігівської міської ради.

Але всупереч вимогам Закону цих розпоряджень на сайті немає, тому і довелося їх отримувати через запит на отримання публічної інформації, скаржиться Гашпар.

Тож, те, що вдалося дізнатися - юрист підсумував у вигляді таблиці. 

«…Перед вами преміальні виплати (у відсотках від посадового окладу) не лише водія міського голови, а й посадових осіб Чернігівської міської ради за 2022 рік.

300% премії - це звичайна цифра для начальників структурних підрозділів, які несуть "золоті яйца" для свого керівництва, ну а рекордсменом виявився начальник управління земельних ресурсів, якому в червні 2022 року міський голова виписав премію в 700% від його посадового окладу. От тільки шкода, не розшифровується за які досягнення і заслуги була виписана така премія», - підбиває підсумки Олександр Гашпар.

"Час Чернігівський" писав про резонансні справи, де фігурють міські чиновники:

Схожі новини

Інтерв’ю

Експерт розповів про позиційну війну, завищені російські втрати, прикордонну війну на Чернігівщині

Лис 29, 20:22

Фото

Щоб без газу: підприємству, що випікало хліб під час оборони Чернігова, подарували нову піч

Лис 29, 17:51

У Менській громаді на засніженій дорозі маршрутка зіштовхнулася з легковиком. Восьмеро в лікарні

Лис 29, 16:07

Вiдео

Волонтери та ОВА передали чернігівським військовим спеціалізоване авто

Лис 29, 15:34

У громаді на Чернігівщині поховали бійця 1-ї танкової: загинув на Донеччині

Лис 29, 14:29

Пропагандист, який рік тому вихваляв дії російських окупантів під Черніговом, опинився у ямі в ОРДЛО

Лис 29, 13:22

Батько-одинак та мати-одиначка зійшлися і виховують 16 дітей. Читайте у "Віснику" 30 листопада

Лис 29, 11:39

ТОП-переглядів