Чернігівські чиновники отримували астрономічні премії під час облоги міста та після

21 БЕРЕЗНЯ 2023, 07:55

3916

Чернігівські чиновники отримували астрономічні премії під час облоги міста та після

@Час Чернігівський

Активіст та юрист Олександр Гашпар розкрив таємницю розміру премій посадовців у Чернігівській міській раді. Спойлер: найбільшу отримав геть не водій Атрошенка.

Олександр Гашпар нагадав користувачам соцмереж події судового розгляду у Львові, де розглядалась апеляція чернігівського міського голови на рішення Яворівського районного суду. Тоді прокурор якраз озвучував розпорядження про преміювання міським головою власного водія.

Зокрема, цитувалися розпорядження про те, що водій міського голови в березні 2022 отримав премію в розмірі 300% посадового окладу.

«Тоді в своїх поясненнях, Атрошенко сказав, що усі працівники міської ради отримали в березні по 300% премії, оскільки працівники міськради займались не властивою їм роботою: розливали запалювальну суміш по пляшкам і розвозили хліб (хоча дуже багато людей в оточеному місті виконували таку саму роботу, але премій за неї не вимагали)», - пише Гашпар.

«Час Чернігівський» писав про водійську премію тут.

Після цього, юриста дуже зацікавило питання преміювання не тільки водія, а й керівників структурних підрозділів Чернігівської міської ради.

Оскільки преміювання здійснюється за кошти міського бюджету (за кошт платників податків), згідно з розпорядженням міського голови, то відповідно до Закону "Про доступ до публічної інформації" такі розпорядження про преміювання мали б оприлюднюватися на сайті Чернігівської міської ради.

Але всупереч вимогам Закону цих розпоряджень на сайті немає, тому і довелося їх отримувати через запит на отримання публічної інформації, скаржиться Гашпар.

Тож, те, що вдалося дізнатися - юрист підсумував у вигляді таблиці. 

«…Перед вами преміальні виплати (у відсотках від посадового окладу) не лише водія міського голови, а й посадових осіб Чернігівської міської ради за 2022 рік.

300% премії - це звичайна цифра для начальників структурних підрозділів, які несуть "золоті яйца" для свого керівництва, ну а рекордсменом виявився начальник управління земельних ресурсів, якому в червні 2022 року міський голова виписав премію в 700% від його посадового окладу. От тільки шкода, не розшифровується за які досягнення і заслуги була виписана така премія», - підбиває підсумки Олександр Гашпар.

"Час Чернігівський" писав про резонансні справи, де фігурють міські чиновники:

Схожі новини

Вiдео

Латвія оздоровить дітей з Чернігівщини і допоможе відновити пошкоджену ворогом енергетику

21 ТРАВНЯ 2024, 18:13

Як нині живе прикордонна громада Чернігівщини, що межує із союзницею рф, ворожою білоруссю

21 ТРАВНЯ 2024, 17:11

На війні загинув випускник Чернігівського ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою

21 ТРАВНЯ 2024, 16:20

Відомий письменник-ніжинець знявся у кіно…26 років тому

21 ТРАВНЯ 2024, 16:13

На Чернігівщині продають агропідприємство за понад 3 мільйони доларів

21 ТРАВНЯ 2024, 15:21

Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

21 ТРАВНЯ 2024, 15:13

Фото

Вітряк зі Смолина – у музеї під Києвом

21 ТРАВНЯ 2024, 14:19

ТОП-переглядів