До Парижу та Вашингтону: хто з чиновників Чернігівської міськради і куди їздив закордон у відрядження?

Тра 26, 11:15

1295

У 2022-му та 2023-му семеро чиновників Чернігівської міської ради здійснили закордонні відрядження. Мова йде не лише про нашумілу поїздку до швейцарського Давосу голови Владислава Атрошенко, а й про подорожі начальника відділу міжнародних відносин та інвестицій міськради Наталії Хольченковоі, секретаря ЧМР Олександра Ломаки, навіть начальник юрвідділу управління освіти теж їздила у закордонне відрядження представляти інтереси громади. Інформацію про це оприлюднила депутатка Чернігівської міської ради Марина Рейко у соцмережах.

«Чого тільки не дізнаєшся з офіційних запитів… для мене було цілком неочікувано дізнатись, що за останній рік чиновники міськради так часто були у відрядженнях. І якщо Давос, Жешув та Реймс з Ахеном - це те, про що ми чули і розуміли зі ЗМІ, то поїздка до Вашингтону минулого року секретаря міської ради - цілком неочікувана і незрозуміла. Аугсбург, Естонія та Швеція - яка мета і результати цих поїздок? Ну і Вишенька на торті: виконуючий обовʼязки мера пан Ломако двічі за рік побував в Парижі. В листопаді 2022 та і ось в травні ще зʼїздив на три дні, після того як всі питання в Ахені та Реймсі були вичерпані. Вітаю з такими чудовими напрямки подорожей за бюджетний кошт.

Про кількість витрачених грошей та «результати» буде пізніше, бо в своєму запиті до міськради про останню поїздку чиновників до Реймса та Ахена, я не знала, що відрядження не було завершено 16.05, як вказано в публікації Суспільного. А тривало ще три дні в модній столиці світу. Тому мерія не могла мені дати вичерпних даних про витрачені кошти. Але все згодом буде», - зауважила Марина Рейко.

Найчастіше закордон представляти інтереси чернігівців вирушала начальник відділу міжнародних відносин та інвестицій ЧМР Наталія Хольченкова - 5 разів (Аугсбург, Естонія, Швеція, Жешув, Варшава, Реймс, Аахен). А от найдовша мандрівка - у секретаря Олександра Ломаки. Торік у червні він їздив до столиці США Вашингтону, поїздка розтяглася з 9 по 21 червня, тобто, майже на два тижні.

Також до Варшави цього року на 10 днів їздила і начальниця відділу юридичного супроводу управління освіти Ольга Количева. 

Пост Рейко отримав широку популярність і чимало відомих чернігівців прокоментували його.

Олександр Гашпар, юрист та блогер:

- Дивно, що 10-денна поїздка секретаря в Вашингтон ніде не висвітлювалась. Цікаво, яка була мета поїздки і який результат вона принесла.

Олександр Колесник, освітянин:

- упс....великі комбінатори (с) комбінують і надалі, за будь-яких обставин

Сергій Стук, журналіст:

- Я так розумію, зараз яааак попруть інвестиції із Німеччини, Естонії, Польщі та Франції – ух! 😃 Напевно, найперше - у сміттєпереробний завод (обіцяний ще з 2006 року).

Руслан Волощук, громадський діяч:

- Все чудово, залишилося делегацію Черніговської міської ради відправити у кругосвітню подорож на пошук інвестицій,  може хтось з переляку і дасть більше цента. Вперед бюджет міської громади все витримає.

"Час Чернігівський" писав про премії чиновників: Чернігівські чиновники отримували астрономічні премії під час облоги міста та після.

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів