Російського генерала Лапіна після провалу з Черніговом та здачею Лиману… підвищили

12 СІЧНЯ 2023, 08:06

1528

Російського генерала Лапіна після провалу з Черніговом та здачею Лиману… підвищили

Російський генерал-злочинець Лапін

Сумнозвісного генерал-полковника Олександра Лапіна призначили начальником головного штабу сухопутних військ збройних сил росії – стверджує російське РБК з посиланням на джерело в Міноборони.

Лапін зажив скандальної слави після того, як у Чернігівській області нагородив свого сина Дениса, а потім залишки російської армії, після невдалої кампанії під Черніговом, відступили до білорусі.

ЧитатиРосійський генерал нагородив свого сина після провалу наступу на Чернігів

До кінця жовтня Лапін був командувачем угрупуванням російських військ «Центр» під час війни в Україні. Після залишення військами, якими він командував, міста Лиман, генерал зазнав критики з боку чеченського бойовика та терориста Рамзана Кадирова та іншого військового злочинця - творця «ПВК Вагнера» Євгена Пригожина. Незабаром після цього Лапіна відправили у тривалу відпустку, фактично, у заслання, таким чином, він перестав бути командувачем.

Читати такожРосіяни хочуть поставити на чолі західного угруповування генерала, який нагородив сина за провал наступу на Чернігів

Раніше про призначення Лапіна начальником штабу Сухопутних військ із посиланням на джерело повідомляло російське пропагандистське видання «Ура.ру». Що цікаво, у росії потім думали, як відбілити репутацію опального генерала. Видання "Проект" у своєму розслідуванні раніше стверджувало, що "Ура.ру" на замовлення Міноборони розробляло піар-стратегію Лапіна після того, як той зазнав критики з боку Кадирова.

У ході війни в Україні Лапін командував угрупуванням, яке брало участь у боях за Лисичанськ.

Кадиров після падіння Лимана присвятив Лапіну кілька постів у телеграмі, обзиваючи останнього «бездарем», тим, хто командує армією перебуваючи далеко від фронту. Кадиров також писав, що Лапіна «покривають зверху керівники в Генштабі».

Газета «Известия» з посиланням на джерела підтверджує призначення Лапіна та пише, що інший росіянин Тонкошкуров, який керував Сухопутними військами з 2018, перейшов на роботу до Мінпромторгу.

"Час Чернігівський" писав про розгром росіян на Чернігівщині:

Схожі новини

«Може, хтось і дідову могилку догляне»

27 ТРАВНЯ 2024, 18:40

У Ріпках працюватиме суддею СБУшник з Ірпеня

27 ТРАВНЯ 2024, 17:27

​Роман Насіров виходить із СІЗО: невідомі добродії внесли 55 млн грн застави

27 ТРАВНЯ 2024, 16:21

На Чернігівщині запрацювала соціальна перукарня

27 ТРАВНЯ 2024, 15:21

У прикордонній громаді орудували вандали

27 ТРАВНЯ 2024, 14:09

Вiдео

Громади Чернігівщини допомагатимуть ветеранам

27 ТРАВНЯ 2024, 13:05

Міський голова Мени показав, де нині служить на Донеччині

27 ТРАВНЯ 2024, 12:49

ТОП-переглядів