Росіяни хочуть поставити на чолі західного угруповування генерала, який нагородив сина за провал наступу на Чернігів

12 ВЕРЕСНЯ 2022, 08:07

1495

Росіяни хочуть поставити на чолі західного угруповування генерала, який нагородив сина за провал наступу на Чернігів

Військовий злочинець Олександр Лапін

Після серії поразок від українських Сил Оборони, вчергове змінено командування західного угруповання зс рф, інформує Головне управління розвідки Міноборони.

Керівний склад західного угруповання зс рф відсторонено від командування. Причина такого рішення – нищівні поразки та отримані у результаті наступу українських Сил Оборони, інформує сторінка ГУР у соцмережах.

3 метою відновлення "стійкості управління" угруповання, його очолить командувач угруповання військ «центр» генерал-лейтенант Олександр Лапін, разом зі своїм штабом. На даний час оперативний склад УВ «центр» перемістився з Луганська до командного пункту західного угруповання.

Лапін дуже добре відомий на Чернігівщині, адже саме він приїздив сюди нагороджувати свого сина підполковника Дениса Лапіна після провалу операції щодо захоплення Чернігова та Сум.

Час Чернігівський писав про це - генерал-полковник Олександр Лапін, тоді ще командувач російського Центрального військового округу, нагородив свого сина-танкіста, який керував наступом на українські Суми та Чернігів. Як відомо, наступ був невдалим, і це було зрозуміло на той час. У день виходу (29 березня) на російському пропагандистському телеканалі "Звезда" сюжету про нагородження російська армія відступала з чернігівського та київського напрямків.


Батько-військовий злочинець нагороджує сина-військового злочинця 

За свідченнями очевидців у соцмережах, нагородження відбувалося на території Ріпкинський громади. Після цього російська армія «виявила жест доброї волі». 

На сьогодні кадрове рішення щодо подальшого проходження служби поки що чинним командувачем угруповання генерал-лейтенантом Романом Бердніковим знаходиться на розгляді. Він був призначений на посаду командувача західного ВО 26 серпня 2022, на якій замінив генерал-лейтенанта Сичевого (перебував на посаді три тижні), уточнюють у ГУР.

Схожі новини

Волонтер з Чернігівщини показав РЕБ проти скидів

15 ЛИПНЯ 2024, 15:07

Фото

У парк «Міжрічинський» повернулася пара чорних лелек. Птахи відремонтували гніздо

15 ЛИПНЯ 2024, 14:01

Вiдео

Програма «єВідновлення»: чому Чернігів відстає?

15 ЛИПНЯ 2024, 13:24

Фото

У Чернігові відновили спортзал 20-ї школи. Допоміг легендарний баскетболіст і тайванські донатори

15 ЛИПНЯ 2024, 12:45

Фото

Під покровом Святого Пантелеймона: медикам Чернігівщини вручили найвищу громадську відзнаку

15 ЛИПНЯ 2024, 11:26

Народився на Київщині, жив у Харкові, воював на Донеччині: на Чернігівщині поховали загиблого бійця ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 10:31

Постраждав бізнес і людські будинки: що про обстріли розказують мешканці Городнянщини

15 ЛИПНЯ 2024, 10:24

ТОП-переглядів