Російський генерал нагородив свого сина після провалу наступу на Чернігів

05 ТРАВНЯ 2022, 12:46

2390

Генерал-полковник Олександр Лапін, командувач російського Центрального військового округу, нагородив свого сина-танкіста, який керував наступом на українські Суми та Чернігів - наступ був невдалим, як уже було зрозуміло на той час. У день виходу на російському пропагандистському телеканалі "Звезда" сюжету про нагородження російська армія відступала з чернігівського та київського напрямків.

Вранці 29 березня на сайті телеканалу міністерства оборони росії "Звезда" з'явився сюжет: командувач військ Центрального військового округу (ЦВО) російський генерал-полковник Олександр Лапін вручає військовослужбовцям державні нагороди «за мужність та героїзм, виявлені в ході спецоперації в Україні». Церемонія нагородження пройшла десь на "чернігівському напрямі". Аби її провести генерал-полковник Лапін особисто прибув на територію України.

Лапін-батько

Автор сюжету розповідає, що «ордени Мужності, медаль "За відвагу", орден "За заслуги перед Вітчизною", медаль Жукова командувач військами Центрального військового округу (ЦВО) вручив військовослужбовцям, які виявили мужність та героїзм при звільненні населених пунктів області».

Проте жодних військових успіхів у цьому напрямі російська армія не досягла. Того дня (після переговорів української та російської делегацій у Стамбулі) росія оголосила про відступ із київського та чернігівського напрямків.

Як з’ясувала російська редакція ВВС, у російській армії є підполковник Денис Олександрович Лапін. І 36-річний підполковник – це син генерала Олександра Лапіна.

Денис Лапін командує 1-м гвардійським танковим полком, який входить до складу відомої з часів Другої світової війни Таманської мотострілецької дивізії. Це військова частина №58198. Головне управління розвідки міністерства оборони України називало перший танковий полк серед тих частин, які беруть участь у вторгненні.

Лапін-син: керував усіма звірствами росіян на Чернігівщині

Родичі військовослужбовців, які проходили службу в цій частині, ознайомившись зі скріншотами сюжету телеканалу "Звезда", підтвердили російській службі Бі-бі-сі, що генерал Лапін нагороджує саме свого сина.

Через Сумську та Чернігівську області російська армія у перший місяць війни намагалася розвивати наступ на Київ із північно-східного напрямку. Якоїсь миті передові російські колони досягли Броварів, але у двох цих областях зав'язли у позиційних боях, не зумівши взяти під контроль обласні центри.

Наприкінці березня після переговорів у Стамбулі російське міністерство оборони заявило про відведення військ із півночі та північного сходу України.

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів