Російська армія зруйнувала іноземне підприємство «Пласт-бокс» і завдала мільйонних збитків екології Чернігова

Лип 21, 09:22

1470

Таких висновків дійшла Держекоінспекція у Чернінівській області. Одним з підприємств Чернігівщини, що чи не найбільше постраждали від російської агресії, є ТОВ «Пласт-Бокс Україна» - відомий у регіоні та далеко за його межами виробник пластикової тари та упаковки з пластмаси.

Це було сучасне підприємство з 100% іноземними інвестиціями, засноване у 2004 році фірмою Plast-Box SA, яка входить до списку провідних польських виробників пластикових виробів.

На сучасних високотехнологічних заводах ТОВ «Пласт-Бокс Україна» підтримувала кращі традиції ведення бізнесу європейського рівня. Зокрема, підприємство розпочало процес відмови від полістирольних матеріалів на користь поліпропіленових при виготовленні упаковки, що значно зменшує можливий негативний вплив на довкілля.

Однак, 19 березня  під час обстрілу агресором території Чернігівської області відбулось загоряння майна та споруд.

«За розрахунками фахівців Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, розмір збитків, завданих довкіллю внаслідок неорганізованого викиду шкідливих речовин в атмосферне повітря, склав 41,6 млн грн. З метою формування вимог до російської федерації щодо відшкодування збитків, заподіяних екології України, офіційні розрахунки будуть передані до правоохоронних органів», - інформують у Держекоінспекції.

На сайті самого заводу значиться, що у зв‘язку з бойовими діями підприємство у Чернігові припинило свою діяльність. Тож, клієнти мусять звертатися у головний офіс у Польщі.

У відомстві переконані, російська армія з кожним злочином наближає Україну до екологічної катастрофи, яка може стати загрозою для майбутнього не лише нашої держави, але й всього світу.

Читати також: РЕТ Technologies: З першого дня перестали працювати з рф, а коли росіяни запитували чому - у відповідь надсилали їм фотографії зруйнованих будинків

Схожі новини

Фото

Повстала з руїн: на Чернігівщині відновили козацьку церкву

Гру 05, 13:11

Полишив Шрі-Ланку заради захисту Чернігова: помер від ускладнень після поранення оборонець Дмитро Єршов

Гру 05, 12:18

Ганні Тихоновській видалили селезінку із нагноєнням: «Боліло вже так, що... не можу розказати".

Гру 05, 11:04

На Чернігівщині подешевшав торфобрикет

Гру 05, 09:45

Російська ДРГ вбила військового-лісівника на прикордонні Чернігівщині

Гру 05, 07:32

Здоровенька дівчинка з Ічні народилася дорогою до пологового у швидкій

Гру 04, 20:24

На Чернігівщині поховали 29-річного бійця, який загинув на Луганщині

Гру 04, 17:20

ТОП-переглядів