Рисі, куниці, лосі, кабани - рідкісні фотокадри тварин вдалося вполювати у лісовому господарстві біля кордону

11 ЛЮТОГО 2023, 16:10

3824

Унікальні кадри оприлюднив Північний лісовий офіс ДП «Ліси України». Пост став буквально вірусним, отримавши з сотню поширень.  Як інформує сторінка відомства у соцмережах, лісівники філії “Городнянське лісове господарство” Північного лісового офісу «спіймали в кадр» лісових звірят.

Лосі, олені благородні, кабани, козулі, зайці, лисиці, лісові і кам'яні куниці, білки - такі та багато інших  диких тварин мешкають у лісах філій Північного лісового офісу, тобто, на Півночі України.

Рисі, куниці, лосі, кабани - рідкісні фотокадри тварин вдалося вполювати у лісовому господарстві біля кордону

Рисі, куниці, лосі, кабани - рідкісні фотокадри тварин вдалося вполювати у лісовому господарстві біля кордону

Зауважимо, що у кадрі є і потайні рисі (вид - євразійська рись), яких не завжди вдається сфотографувати ані у Міжрічинському парку, ані у Чорнобильському заповіднику, про що «Час Чернігівський» писав окремо.

«Мешкають у наших лісах і червонокнижні зубри. Вони проживають у Сумському регіоні. До речі, цей регіон є одним із шести в Україні, який зберіг популяцію зубра. Вона нараховує 64 особини», - інформує прес-служба Північного офісу.

Рисі, куниці, лосі, кабани - рідкісні фотокадри тварин вдалося вполювати у лісовому господарстві біля кордону

І додає: щорічно у зимовий період лісівники проводять облік мисливських тварин. Саме зараз і стартував цьогорічний підрахунок. Коли є сніг, один із об'єктивних способів визначення кількості тварин – це маршрутний облік їхніх слідів.

Рисі, куниці, лосі, кабани - рідкісні фотокадри тварин вдалося вполювати у лісовому господарстві біля кордону

Рисі, куниці, лосі, кабани - рідкісні фотокадри тварин вдалося вполювати у лісовому господарстві біля кордону

Довідково:

Загальна площа мисливських угідь, наданих у користуванням філіям Північного лісового офісу, складає 257 тис га (44 тис га –  в Чернігівській, а 214 тис га – в Сумській області).

Північний лісовий офіс України – це Сумщина й Чернігівщина, які нині представляють єдиний структурний підрозділ ДП “Ліси України”.

Офіс об’єднує у собі 13 філій:

  • Філія «Городнянське лісове господарство»
  • Філія «Конотопське лісове господарство»
  • Філія «Корюківське лісове господарство»
  • Філія «Краснопільське лісове господарство»
  • Філія «Лебединське лісове господарство»
  • Філія «Ніжинське лісове господарство»
  • Філія «Новгород-Сіверське лісове господарство»
  • Філія «Охтирське лісове господарство»
  • Філія «Свеське лісове господарство»
  • Філія «Сумське лісове господарство»
  • Філія «Тростянецьке лісове господарство»
  • Філія «Шосткинське лісове господарство»
  • Філія «Чернігівське лісове господарство»

У їх віданні 705 тис га лісів, де понад 120 видів дерев та кущів. Переважаючу частину складають дубові та шпилькові насадження. Підприємство відповідає за охорону, захист, лісорозведення, лісовідновлення та увесь комплекс інших функцій, включно із заготівлею та реалізацією деревини.

"Час Чернігівський" писав про грибників із Городнянщини: Відчайдухи на Чернігівщині збирають гриби поряд з бронетехнікою і нерозірваними боєприпасами.

Схожі новини

Інтерв’ю

Тетяна Тимченко буряк, моркву, редис та чорнушку сіє «між дощечку»

29 КВІТНЯ 2025, 18:23

Чернігівщина зможе купити більше шкільних автобусів

29 КВІТНЯ 2025, 17:34

У прикордонному селі паски не святили: батюшки нема, у небі літали дрони

29 КВІТНЯ 2025, 16:07

10-річний волонтер з Чернігова виконав гімн України перед матчем «Шахтар»-«Динамо»

29 КВІТНЯ 2025, 15:07

У поліції області замилували соцмережі молодим чотирилапим поповненням

29 КВІТНЯ 2025, 13:58

СБУ та поліція Чернігівщини затримали палія, який кинув "коктейль Молотова" в ТЦК

29 КВІТНЯ 2025, 13:01

Біля кордону з Білоруссю затримали браконьєра з 27 рибинами

29 КВІТНЯ 2025, 12:30

ТОП-переглядів