Посварилися до смерті: що відомо про трагічний випадок із двома директорами на Чернігівщині

01 СЕРПНЯ 2024, 10:12

13351

Василенко Соломія

Посварилися до смерті: що відомо про трагічний випадок на Чернігівщині

Фото ілюстративне

Про те, що в Корюківці посварилися двоє відомих чоловіків, люди дізналися перед вихідними 20-21 липня. На жаль, потім поширилася й трагічна новина: один з учасників конфлікту помер у лікарні.

За інформацією головного управління Національної поліції в Чернігівській області, 17 липня близько 14-ї години до поліції надійшла інформація про те, що до лікарні в Корюківці госпіталізували з травмами 63-річного місцевого мешканця.

За попередньою інформацією, потерпілий зазнав травм на робочому місці в ході конфлікту з іншим чоловіком. Того ж дня відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 128 Кримінального кодексу України (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).

А вже за десять днів, 27 липня, до поліції надійшла інформація про те, що потерпілий чоловік помер у лікарні

Нині поліцейськими слідчого управління ГУНП в Чернігівській області призначено низку експертних досліджень у рамках розслідування кримінальних проваджень. Після отримання результатів експертиз, зокрема судово-медичної експертизи, слідчими під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури буде прийнято рішення про відповідну правову кваліфікацію події. Наразі триває досудове розслідування.

Постраждалий чоловік - уродженець села Сядрине Корюківської громади. У понеділок, 29 липня, його поховали на місцевому кладовищі.

* * * 

Оновлено

За даними "Часу Чернігівського", Олександра Лашка, корюківського директора автошколи штовхнув Віктор Мурай, директор фабрики шпалер Через 12 днів Лашко помер.

Джерело: "Сусіди.Сіty"

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Розрубав сусіду голову, руку та лопатку: подробиці вбивства на Чернігівщині

22 ТРАВНЯ 2025, 20:43

Чернігівський тролейбус, який злетів з дороги: чи покарали водія?

22 ТРАВНЯ 2025, 19:02

Вiдео

Безбар'єрний простір: як він працює у чернігівській філармонії

22 ТРАВНЯ 2025, 18:41

Родини з Чернігівщини втратили домівки після обстрілів. Вже відбудовуються і ведуть господарство

22 ТРАВНЯ 2025, 17:53

Як фільтри для очищування води змінюють якість життя у міських квартирах

22 ТРАВНЯ 2025, 17:04

Фото

Кожна третя пожежа в прикордонні – від обстрілів. Що розказали вогнеборці?

22 ТРАВНЯ 2025, 16:21

На Чернігівщині СБУ зірвала спробу підпалу техніки ЗСУ

22 ТРАВНЯ 2025, 16:15

ТОП-переглядів