Побачила фортепіано і закохалася: педагог з Чернігівщини Тетяна Дорошенко відзначена державною нагородою

16 ЖОВТНЯ 2024, 21:19

2608

Михуля Юрій

Тетяна Дорошенко зі студенткою готуються до конкурсу

Тетяна Дорошенко – відома у Чернігові освітянка. Вона багато років очолювала кафедру мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум». Нині - професор цієї кафедри.

Тетяна Дорошенко, заслужений працівник освіти України, професор кафедри мистецьких дисциплін НУ «Чернігівський колегіум»

Тетяна Дорошенко, заслужений працівник освіти України, професор кафедри мистецьких дисциплін НУ «Чернігівський колегіум»:

38 років я працюю в університеті. Сказати, хто вплинув на мене, хто хотів, щоб я була педагогом, музикантом?  Це батько. Мій тато – самоучка. Він любив музику. Вмів грати на 4 інструментах гітарі, акордеоні, баяні, фортепіано. Коли працював викладачем в училищі, брав мене маленьку на заходи і я виступала на сцені, я співала. Тоді помітив, що маю розвинений слух. І він бажав, щоб я грала на фортепіано. Колись я прийшла взимку додому, а батьки привезли фортепіано на лижах. Коли я його побачила, то це була любов на все життя. Я відкрила кришку і одним пальчиком почала підбирати мелодію дитячої пісні. 

Тетяна Дорошенко зробила вагомий внесок у розвиток не тільки своєї кафедри, навчального закладу, а й музичного мистецтва Чернігівщини. Тому її заслуги відзначені на державному рівні. Днями під час урочистостей президент нагородив пані Тетяну відзнакою «Заслужений працівник освіти України».  

 Нагородження Президентом України

Тетяна Дорошенко, заслужений працівник освіти України, професор кафедри мистецьких дисциплін НУ «Чернігівський колегіум»:

Це велике заохочення, окрім цього велика відповідальність.У нас багато викладачів заслуговують такого звання. Ми будемо надалі працювати, вчити дітей. Люблю студентів, працювала у 12-й школі учителем музики, люблю діток. Студенти чудові. Покоління прагматичне. Вони знають,  що хочуть, вони сильні, вони навчаються і працюють. Ми йдемо їм на зустріч і ми їх любимо.  У нас зараз 4 спеціальності на кафедрі, раніше не було жодної. Це велика місія, що наші діти мають змогу навчатися в рідному місті. У нас гарні фахівці, гарний університет. Раді, що вдалося. Відкриваємо бакалаврат і магістратуру. Зараз у нас 7 освітніх програм. 

Пані Тетяна не тільки продовжує навчати студентів, а й сама вдосконалюється. Нещодавно вступила на спеціальність «Психологія» у рідному університеті.

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: Відразу 11 шкільних автобусів отримали громади Чернігівщини

 

Схожі новини

Оперували в "Охмадиті": хлопчик з Чернігівщини їхав з гірки на велосипеді й зламав хребет

23 ТРАВНЯ 2026, 18:23

Лептоспіроз: чоловік розповів, як перевіряли на хворобу його та порося

23 ТРАВНЯ 2026, 16:49

Анна Величенко прийшла сама. А Володимира Кедю шукають чотири тижні: знайшли лише авто

23 ТРАВНЯ 2026, 15:10

Фото

Поліцейське авто та магазин: росіяни обстріляли місто на Чернігівщині

23 ТРАВНЯ 2026, 12:53

Пес утік у сусідній район: собаку знайшли за 30 км від дому

23 ТРАВНЯ 2026, 11:31

Вiдео

Житель Чернігова відбудовує оселю третій рік: чи спрацювала програма еВідновлення?

23 ТРАВНЯ 2026, 09:42

Росіяни обстріляли місто на Чернігівщині: що відомо

23 ТРАВНЯ 2026, 08:36

ТОП-переглядів