Підприємство на Прилуччині під час війни не зупиняло виробництво і зараз нарощує потужності

Сер 10, 14:49

977

Швейне підприємство на Прилуччині ані на мить не зупиняло свою роботу, навіть під час окупації області. Зараз активно розвивається та нарощує виробничі потужності. Штат підприємства зріс до 350 працівників, а зарплата стартує від 14 тисяч гривень. 

"Ми реконструкцію зробили старих складських приміщень, і це дало змогу розширити вироництво. Раніше було 135 швачок 260 зараз. Є учбовий клас, де навчаємо з нуля. Це тимчасово перміщені особи і ті, які втратили житло. У нас від 14 до 20 тисяч заробітна плата", - пояснює Ірина Зайцева, директорка швейного підприємства.

Війна внесла свої корективи в роботу швейного підприємства, розповідає директорка. А відтак довелося перепрофілювати виробництво.

"Співпрацювали з відомими французькими, німецькими брендами, планували перейти на виробництво "Lacoste". Ми єдине підприємство, яке не зупинилося...", - каже директорка.

Прилуччину з робочим візитом відвідав начальник Чернігівської обласної військової адміністрації  В’ячеслав Чаус. Він ознайомився з роботою 3-х потужних місцевих підприємств. Питання підтримки малого і середнього бізнесу в регіоні пріоритетне завдання влади. Тому такі підприємства є дійсно прикладом для наслідування, каже В’ячеслав Чаус. 

"Дуже важливо, що ці підприємства створюють робочі місця, платять податки і забезпечують розвиток у такий непростий час", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Сьогодні дуже складно працювати тим підприємствам, які розташовані на прикордонні, наголошує очільник області. 

"Прикордоння постійно обстрілюється, щодня ворог обстрілює цивільну інфраструктуру, бізнес. Більш південні регіони області - тут простіше з точки зору безпеки", - каже Чаус.

Попри складнощі 93% підприємців Чернігівщини не бажають релокувати бізнес і хочуть працювати на своїй землі.

"Час Чернігівський" писав про бізнес:

Схожі новини

Росіяни авіаційними ракетами підпалили сарай

Вер 22, 08:27

В Остерській громаді поховали бійця, який загинув у бою на Запоріжжі

Вер 22, 07:55

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

ТОП-переглядів