Менський «ХлібОК» щодня випікає до трьох тисяч буханців і планує розширення

Сер 05, 19:49

1027

Приватна пекарня «ХлібОК», потужності якої розташовані в Мені, наростила обсяги виробництва. Як повідомили у Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, щоденні обсяги виробництва хліба коливаються від двох до трьох тисяч буханців. І це, без врахування круасанів, пряників, гранол тощо, які теж стали улюбленими для споживачів.

Війна не стала на заваді виробництву – за три крайні роки пекарня стала більш сучасною, багато процесів автоматизовано, а власник «ХлібОК» Валентин Боженов планує вийти за межі громади на умовах франшизи.

У Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації повідомили, що менський «ХлібОК» змінив логотип та планує виходити за межі громади на умовах франшизи, щоб мешканці інших громад мали можливість куштувати свіжовипечений хліб, випечений за налагодженою технологією і партнерською підтримкою, зберігаючи бренд. Тому менська приватна пекарня «ХлібОК» представила оновлений логотип. Він включає в себе елемент колоска пшениці та стилізовану під популярний серед покупців батон літеру «о».

Історія менської приватної пекарні «ХлібОК» розпочалася в квітні 2019 року. «ХлібОК» завдяки оригінальності та різноманіттю продукції, інноваційним підходам у менеджменті віднайшов свою нішу у промисловості Сіверщини.

Своєрідною родзинкою пекарні від першого дня було те, що хліб випікається без використання розпушувачів та різних хімічних сумішей. Використовували дріжджі, пшеничну, житню та молочну закваски. Одну з них, італійську, привезли із Закарпаття. А зі смакових добавок – гірчиця, сушені трави, льон, пшоно, соняшникове насіння, кмин та інші натуральні інгредієнти. Цікаві рецепти збиралися по монастирям України.

"Час Чернігівський" писав 

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів