Піца в печі на дровах випікається за 90 секунд: відкрити кафе чернігівцю допомогла єРобота

19 ЖОВТНЯ 2023, 11:25

3948

Відкрити кафе чернігівцю допомогла єРобота

Чернігівцю Ігорю Дячуку давно подобалося готувати у печі. Хотів втілити в життя цей задум. Власними силами це зробити було не під силу, адже потрібні чималі кошти на обладнання.

Завдяки участі в державній програмі єРобота і отриманому гранту кухар зміг придбати техніку, взяти на роботу кількох працівниць і радувати містян незвичним приготуванням улюбленої страви. 

Розповідає Ігор Дячук, співвласник піцерії.

"Переживали чи все вийде у нас. Не знали. Подали заявку для розвитку бізнесу, думали, може і допоможе держава. Така штука, як піч, цікава. Економія електрики, більш корисно. Всі згадують, як у бабаусі в печі готують. Коли служив в армії, то були часто в лісі, крім вогню, нічого не було. Мені сподобалося, різниця є: в печі чи ні. З партнером поговорили спробували. У Чернігові такого не було. Піч на дровах зробили по-новому", - розповідає Ігор Дячук, співвласник піцерії.

Ігор Дячук, співвласник піцерії у Чернігові

"Піч зроблена за стандартами, виведено труби згідно з законом, проходила перевірку ДСНС. У нас є спецзаслонка закриваємо піч. Пожежна сигналізація, камери є, все проглядається. Вогнегасники є.

Коли дали грант, то ми купили обладнання все в кафе. Двох дівчат взяли на роботу. Ще одна на стажуванні. Бачимо, що треба розвиватися. Я не можу завжди бути тут, хай люди працюють. Ми будемо працювати на розвиток і все буде чудово.

Допоміг грант на 80%. Якби не він, то не відкрилися або не скоро. Обладнання багато треба докупляти. А на все треба кошти. Якби держава не допомогла, і відкрилися не швидко, або заморозили б проект. Піч би поставили і нічого, а так вже працюємо.

Ігор Дячук, співвласник піцерії

Якщо людина заробляє кошти, то вона може і державі віддати, і допомогти іншим. Йде збір -  ніколи не відмовляємо. Добре, що є такі люди, які можуть допомагати.

Італійська піца має спеціальне тісто. Ніяк так гарно не приготується, як в печі. Там 500 градусів, жодна електрика не впорається. Випікається за 90 секунд. Вже готова"

У печі випікається піца на дровах. Чернігів

"Час Чернігівський" писав про малий бізнес на Чернігівщині:

Схожі новини

Скільки посадовців з Чернігівщини задекларували крипту

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:20

Хотів застрелитись з мисливської рушниці: на Чернігівщині врятували самогубця

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:36

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

Стало більше дронів: ворог обстріляв чотири громади Чернігівщини

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:12

Рідні просять підписати петицію щодо присвоєння Героя загиблому штурмовику

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 06:12

Фото

У чотирьох громадах Чернігівщини прощались із загиблими бійцями ЗСУ

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 20:57

На Чернігівщині все село просить жінку стати студенткою

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 19:28

ТОП-переглядів