Перетин кордону у війну: аналітика за проектом

30 КВІТНЯ 2023, 21:05

2202

Упродовж березня – листопада 2023 року громадська організація «Асоціація регіональних ЗМІ» у співпраці з Регіональним інформаційним вісником «Час Чернігівський» будуть реалізовувати проект «Моніторинг змін експортно-імпортної сфери Чернігівської області».

Основною метою проекту є дослідження особливостей роботи Чернігівської митниці, проблем і потреб суб’єктів ЗЕД, а також специфіку перетину кордону громадянами України з оперативним висвітленням отриманих результатів у медійному просторі.

У рамках проекту ми готуємо аналітику за результатами опитувань: 

* * *

* * *

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Асоціація регіональних ЗМІ" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Схожі новини

Брижинський розповів завдяки кому Чернігів пройшов морози та згадав 2022-й

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:17

Медсестра з Чернігівщини просить «Укрзалізницю» повернути потяг: щоб добиратися на роботу

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:58

Вiдео

Чи загрожують Чернігівщині повені?

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:18

Фото

На Чернігівщині взялися за ремонт стратегічної траси

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:21

Ніжинка стала учасницею відомого кулінарного шоу і здивувала суддів неможливою стравою

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:58

Депутат, очільник геріатричного пансіонату опинився у суді: керував авто без документів

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:12

У «Сніданку з 1+1» приготували чернігівський огірочник і поділилися рецептом

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:49

ТОП-переглядів