Патрон тестив кашки і марками допоміг зібрати гроші на харчі для двох зоопритулків

Жов 27, 13:14

1055

 

Головний поштмейстер країни Ігор Смілянський показав, як чернігівець Патрон допомагає кошенятам та лисицям, а ще особисто прогулявся у з найвідомішим псом планети на руках. Окремий бонус - Смілянський розповів на що були витрачені кошти, акумульовані завдяки маркам з Патроном.

За словами пана Ігоря, сам очільник Укрпошти, хазяїн Патрона Михайло Ільєв та песик приїхали з візитом на Київщину - інспектувати місцеві притулки.

«Тому хочу поділитися історією тваринок, яка не може жодну людину залишити байдужою. І подякувати всім тим сотням тисяч людей, які купили наші марки Укрпошта з Патроном. Завдяки Вашим донатам, ми змогли допомогти 2 притулкам Best Friends (Макарів) та Gostomel Shelter (Гостомель), в яких мешкає більше 900 собак, 500+ кошенят, коні та навіть лисиці.

Там працюють неймовірні люди: Ася Вільгельмівна та Маша в Гостомелі, Христина та Олександр в Макаріві. З перших місяців війни, ризикуючи власним життям, вони рятували тварин зі всієї країни: Київська область, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Миколаїв, Краматорськ. По кожній такій історії можна писати книгу і, сподіваюсь, колись це зроблять. Як рятували лева в зоопарку, як ховали тварин від орків і ще багато неймовірних речей. Радісних, коли народилося лоша у кобили, яка не мала потомства 20 років. І болючих, як та, де руснявий снаряд влучив в «котячий дім», вбивши 300 його мешканців», - пише у соцмережах Смілянський.

В минулу п’ятницю благодійники разом з песиком, привезли чотирилапим підопічним чимало корисного: вакцини (кожний новий мешканець проходить карантин та вакцинацію), 3 тонни м’яса (частина вже готується, як бачите на відео) та 5 тонн крупи (Патроша протестував кашки особисто, каже Смілянський), більше 200 кг сухого корму та 11 будок, щоб взимку їм було тепліше.

Багато це чи мало? В день лише в одному притулку йде більше 500 кг їжі. Тож допомоги тут точно багато не буває.

«А враховуючи, скільки безхатніх тварин я бачу на щойно звільнених територіях, скоріш за все, треба буде ще більше. Мені пощастило провести час з цими неймовірними людьми та тваринками. Всі мешканці нагодовані, доглянуті та точно готові до будь-якої зими (кошенята мають грубки, тож тепло їм забезпечено 😊). Кожного з цих кошенят та цуценят хотілось взяти додому, бо залишати їх після того, як дивишся в деякі очі, неможливо. Але я розумію, що з моїм графіком це буде безвідповідально, тож буду приїжджати до них в гості. Проте, якщо хтось з Вас планує завести собі пухнастий анти-стрес – завітайте до них, Вас там дуже чекають», - зауважив Смілянський.

Також в Укрпошті закликали і далі купувати марки з Патроном - щоб допомогти якомога більшій кількості тварин. Аби впевнитися, що допомога доставлена і все добре - Ігор Смілянський з Михайлом Ільєвим та Патроном завітають на Київщину напередодні Нового року.

Ну, і ще триває збір коштів на машини для розмінування, для чернігівських піротехніків теж. 

"Час Чернігівський" писав про історію Патрона, а саме хто вчив його: Хто навчив Патрона бути… Патроном?

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів