Ніжинка відкрила головне італійське футбольне дербі

05 КВІТНЯ 2022, 19:00

2828

Ніжинка та лідерка фолк-гурту Go_A Катерина Павленко 3 квітня виступила на відкритті футбольного матчу 31-го туру Ліги серії А між командами "Ювентус" та "Інтер". Такий захід на підтримку Україні пройшов на вщент заповненому стадіоні "Ювентус Стедіум" у італійському місті Турин, де усього за місяць з невеликим відбудеться інша знакова подія - «Євробачення».

Катерина Павленко заспівала легендарну пісню британського композитора та музиканта Джона Леннона Imagine разом з італійською співачкою Гаєю. Весь стадіон та футболісти оваціями відреагували на виступ артисток.

Ніжинка відкрила головне італійське футбольне дербі

Обидві співачки були одягнені у біле та на зап‘ястях зав‘язані синьо-жовті стрічки. На Катерині був білий піджак і джинси з кросівками.

Під час виступу на стадіоні спеціально вимкнули освітлення трибун, а вболівальники увімкнули ліхтарики. Катя та Гайя співали на газоні, а футболісти стояли на задньому фоні. Пісня зворушила усіх: як команди, так і уболівальників.

“Виконання саме цієї пісні перед багатомільйонною аудиторією мало за мету вчергове привернути увагу всього світу до війни в Україні та закликати всіх об'єднатися для досягнення миру», - написав гурт на своїй сторінці в інстаграмі.

Як пише видання «Сьогодні» із посиланням на президента серії А, запропонували провести таку акцію на підтримку України футбольні клуби «Ювентус» та «Інтер», а італійська Серія А підтримала її.

А от цю пісню обрав пісню президент Серії А Лоренцо Казіні. Він пояснив, що саме ця композиція "про надію, її вивчають у школах, щоб діти отримали уявлення про цінності миру, братерства та толерантності".

Нагадаємо, що гурт отримав шалену популярність після виступу торік на Євробаченні, де з піснею «Шум» посів 5 місце.

Схожі новини

Чоловік із Чернігівщини таксує по всій Україні, возить військових на службу: скільки це коштує

14 ЛИПНЯ 2026, 12:56

Вiдео

Тривожні вихідні для Чернігівщини: пошкоджено житло, є жертви серед цивільних

14 ЛИПНЯ 2026, 12:01

Фото

Рятувальники показали наслідки ранкового удару по Чернігову

14 ЛИПНЯ 2026, 11:29

У Чернігові найдешевша оренда приватного житла з-поміж тилових міст України

14 ЛИПНЯ 2026, 10:55

Уламки «шахеда» впали на приватний будинок у Чернігові: спалахнула пожежа

14 ЛИПНЯ 2026, 09:26

Будинок повністю зруйновано, є поранені: росіяни ударили по місту на Чернігівщині

14 ЛИПНЯ 2026, 08:54

Вiдео

У Чернігові вшанували пам'ять медиків, які загинули, рятуючи життя

13 ЛИПНЯ 2026, 22:40

ТОП-переглядів