"Найгірший бос у всьому Конгресі" - Комітет з етики розслідує скарги на Вікторію Спартц

05 ЧЕРВНЯ 2024, 14:25

1104

Вікторія Спартц - "найгірший бос у всьому Конгресі"

Вікторія Спартц

Комітет з етики Палати представників провів попереднє розслідування поводження конгресвуман Вікторії Спартц (Кульгейко, уродженка м.Носівка, Чернігівщина) із персоналом у відповідь на численні скарги, подані щодо ймовірного «жорстокого поводження», «загальної токсичності» та «люті», за словами нинішнього та колишнього помічників, які наскаржилися на політикиню і з якими останніми тижнями зв’язалися слідчі.

Помічники, яким було надано анонімність через страх перед помстою з боку Спартц, сказали, що їхні скарги були подані слідчим до того, як Спартц виграла свої перші перегони минулого місяця. За словами помічників, слідчі сказали їм, що Комітет з етики не розпочне офіційне розслідування до того часу, зважаючи на потенційне втручання у вибори, пише Politico.

Двоє людей сказали, що бурхлива поведінка Спартц продовжується. За останні кілька тижнів вона запровадила скорочення зарплати для деяких співробітників на десятки тисяч доларів, що відбулося на тлі її постійних скарг на продуктивність її персоналу. У квітні Спартц надіслала співробітникам записку, в якій забороняла їм спілкуватися з журналістами згаданого видання, які шукали інформацію про її офіс.

«Якщо ви неприхильно ставитеся до мене, я з цим погоджуюся… але, будь ласка, не використовуйте якісь вигадані припущення, які можуть поставити чиєсь життя під загрозу… це неетично і не принесе вам користі в майбутньому», — написала вона в тексті, яким поділився другий колишній співробітник.

Керівник її апарату Патрік Словінскі подав у відставку, пропрацювавши менше місяця. Від коментарів він відмовився. Майкл Стівенс, який з січня обіймав посаду директора з комунікацій когресвуман, також пішов у відставку того ж дня увечері.

У тексті про етичне розслідування Спартц сказала, що «не знає, про що ви говорите».

Радник кампанії Ден Хейзелвуд згодом відповів у заяві, що співробітники Комітету з етики не зв’язувалися зі Спартц.

«Довгий час конгресвумен критикувала те, що занадто багато людей у ​​Вашингтоні хочуть влади, зарплати та привілеїв, а потім коли отримують, то нічого не роблять», — продовжив він. «Коли систему притягують до відповідальності, ми отримуємо анонімні чутки та перебільшені історії. … Вона наполягає на тому, щоб люди, обрані, були спроможні донести результати політики до американського народу».

Відповідаючи на запитання про відставку Словінські, Хейзелвуд відповів: «Нам шкода, що Патрік йде», і додав: «Конгресвумен оголосила, що знову балотується, і щойно пройшла складні праймеріз, тому офіс реорганізується, а кілька посад змінюються».

Том Раст, головний радник і директор з питань персоналу Комітету з етики, відмовився від коментарів.

Двоє високопоставлених співробітників Комітету з питань етики опитали принаймні трьох додаткових нинішніх або колишніх співробітників про офісну культуру, а також про ймовірне зловживання ресурсами платників податків, за словами цих двох людей. Видання отримало текстові повідомлення, надіслані в квітні між співробітниками відділу етики та колишнім помічником, який надав слідчим імена та номери телефонів нинішніх співробітників.

Колишній співробітник Спартц сказав, що наприкінці минулого місяця один зі слідчих поділився, що помічники комісії все ще збирають матеріали, оскільки вони чекають дозволу від керівників комітетів на початок офіційного розслідування.

На праймеріз минулого місяця Спартц перемогла вісім конкурентів — у тому числі представника штату Чака Гудріча, який перевершив її майже три до одного. На основі звіту Politico за 2022 рік Гудріч критикував ставлення Спартц до її персоналу на первинних виборах, назвавши її «найгіршим босом номер один у всьому Конгресі».

«Маніакальна поведінка», — йшлося в рекламі Гудріча, посилаючись на попередні повідомлення.

«Вона кричить і лається, називаючи їх дебілами та ідіотами. Виходячи з інтерв’ю з півдюжиною співробітників, Вікторія Спартц уникала звільнення співробітників і натомість знущалася над ними доти, поки вони не йшли самі».

Відповідаючи на попередні звіти, Спартц висловила вдячність своїм співробітникам і сказала: «Я працюю надзвичайно важко в темпі, який не для всіх».

Також 6 нинішніх і колишніх помічників описали за останні місяці, що поведінка політикині не дуже змінилася. Двоє раніше цитованих людей, яким також надали анонімність, описали випадки словесних образ слідчим відділу етики.

«Звичайним є те, що вона викликає когось особисто, лає його, вимовляє слово «Ф» близько мільйона разів, називає їх відсталими, поганими дітьми, чим завгодно», — сказав нинішній співробітник. «Це щотижнева справа. Це не рідкість. Усі мої спілкування з нею були сповнені цілковитої та тотальної люті».

Колишній співробітник розповів, як вони сказали співробітникам відділу етики, що Спартц сказала їм наприкінці березня під час телефонної розмови: «Я краще помру, ніж не виконаю завдання. Чи можете ви дати мені такий самий рівень зобов’язань?». 

Два непрості терміни Спартц у Конгресі були відзначені високою плинністю кадрів, різкою критикою президента України Володимира Зеленського протягом двох років після вторгнення рф та, зрештою, її відмовою від майбутньої підтримки допомоги Україні, її країні народження.

Джерело: Politico

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів