На Чернігівщині поховали двох загиблих бійців: кулеметника та розвідника

06 ЧЕРВНЯ 2024, 06:24

3701

Сергій РАЙСЬКІЙ та Віталій СУПРУН - загиблі бійці з Чернігівщини

Сергій РАЙСЬКІЙ та Віталій СУПРУН - загиблі бійці з Чернігівщини

На Чернігівщині 5 червня прощались із двома загиблими бійцями ЗСУ. Сергія РАЙСЬКОГО поховади у Чернігові, Віталія СУПРУНА - в Ічнянській громаді.


Солдат Сергій РАЙСЬКІЙ народився 24 лютого 1979 року в Чернігові. Закінчив середню школу №15. Працював на будівництві. Навчався у Чернігівському СПТУ №18 за фахом «Столяр-станочник».  Також працював за фахом в компанії «ІнексУкрПаркет».  Із 2015 року працював на підприємстві «Торнадо-Ре» на посаді охоронця та вантажника.

В умовах повномасштабної війни боронив Україну на посаді навідника кулеметного відділення. Загинув 28 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися із бійцем та поховали у Чернігові.


Старший сержант Віталій СУПРУН народився 07 травня 1977 року. Боронив Батьківщину у лавах ЗСУ на посаді головного сержанта розвідувального взводу.

Військовослужбовець загинув 29 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Урожайне, що на Донеччині. Встановили особу воїна за результатами ДНК-експертизи. Попрощалися із бійцем та поховали у селі Іржавець на Чернігівщині.

Під час церемонії прощання головний сержант батальйону передав Почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ – «Золотий Хрест» матері полеглого Героя Ніні Григорівні.

Прощання із Віталієм СУПРУНОМ у Ічнянській громаді

Прощання із Віталієм СУПРУНОМ у Ічнянській громаді

Прощання із Віталієм СУПРУНОМ у Ічнянській громаді

Джерело: Чернігівський ТЦК та СП

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

«Дружина боялася біля мене спати. Лягала з донькою в іншій кімнаті. Прокидався і кричав»: боєць, який воював у Бахмуті, тепер ремонтує авто

23 ЛЮТОГО 2025, 18:41

Двоє загиблих оборонців з Чернігівщини стали Героями України

23 ЛЮТОГО 2025, 17:30

В селищній амбулаторії — сонячні панелі. Куди йде електрика?

23 ЛЮТОГО 2025, 16:20

Вiдео

Безпечно, швидко, ефективно: як на Чернігівщині по-новому заготовляють деревину

23 ЛЮТОГО 2025, 15:41

Оперували жінку: Живіт не болів, а в печінці — гнійники

23 ЛЮТОГО 2025, 12:07

Скільки справ за борги по ОСББ на Чернігівщині?

23 ЛЮТОГО 2025, 11:25

Директор київської фірми напав на керівника водоканалу

23 ЛЮТОГО 2025, 10:09

ТОП-переглядів