Жінка під двором виставила товар: почім продає городину

01 КВІТНЯ 2026, 13:59

4321

Василенко Соломія

Ольга Левченко

Ольга Левченко

Ольга Левченко з Дрімайлівки на Куликівщині під двір, над трасою винесла городину. На продаж. Уперше в цьому році. Раніше торгувати не дозволяли кучугури снігу. 

— Ой, і ціну не можу одразу скласти, — Ольга Петрівна думає, за якою ціною продати часник. 10 голівок у в’язці. — Гривень 50. А за 40 віддам. Є консервація. Перець солодкий, з медом. Банка — 60 гривень. У парі за сотню віддам. За картоп­лю хочу просити 15. А за 10 віддам. Цибуля 20 гривень за кілограм. Зимова, солодка, соковита. Морква — 15.

14 березня вперше виставила товар. Раніше холодно було. Та і кучугури снігу до поясу.  У перший день 100 гривень вторгувала. Хочете огірка скуштувати? — пригощає. — Солоні. Цьогорічні, хрумкі. Кріп, вода, часник, сіль. Трохи цибулі поклала. На олів’є, вінегрет. І так їсти. Під горілку, — жартує. — Хоча трішки солонуваті. Та їх у воді можна вимочити. 

Минулого року якийсь хлопець їздив і кожного дня дволітрову банку брав. Може, штук 10 забрав. Каже: «І на другий день лаштуйте». І свіжий урожай, і позаминулий забрав. У бік Куликівки возив продукти. Як повертався, біля мене зупинявся. Видно, ішли в ніжинський ресторан. Бо такими партіями не брав би. А може, і в Київ возив. Там дорожче продають. 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія СЕМЕНЕЦЬ. Фото авторки

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

На Діди на Яцево - без додаткових автобусів, а далі лише пішки: як у міській раді пояснюють відсутність підвозу

21 КВІТНЯ 2026, 17:21

Через Ніжин та Носівку: Флеш розповів, звідки летіли дрони на його будинок

21 КВІТНЯ 2026, 16:03

Був єдиним сином: оператор БпЛА врятував побратимів, а сам загинув

21 КВІТНЯ 2026, 14:41

Що будують у Білорусі за кілометр від Чернігівщини

21 КВІТНЯ 2026, 13:11

Замовлення на сотні тисяч євро: велика партія текстилю з Чернігова вирушила до Данії

21 КВІТНЯ 2026, 11:36

Пів сотні пошкоджених автівок і поранені люди: наслідки ударів по Чернігівщині

21 КВІТНЯ 2026, 10:03

Малозрячого мобілізованого з Чернігівщини ще раз оглянули медики: висновок лікарів

21 КВІТНЯ 2026, 09:25

ТОП-переглядів