Чотирьох бійців поховали у громадах Чернігівщини, одного з них встановили за ДНК-експертизою

02 ЧЕРВНЯ 2024, 14:30

3953

Руслан Данильченко, Сергій Швидкий, Іван Сенько, Леонід Булденко - загиблі бійця з Чернігівщини

Руслан Данильченко, Сергій Швидкий, Іван Сенько, Леонід Булденко - загиблі бійця з Чернігівщини

На Чернігівщині 1 червня прощались із загиблими бійцями ЗСУ. Руслана Данильченка поховали у Ніжині, Сергія Швидкого - у Чернігові, Івана Сенька - у Ріпкинській громаді, Леоніда Булденка - у Малодівицькій.


Старший солдат Руслан ДАНИЛЬЧЕНКО народився 16 липня 1987 року в селі Княжичі.

Після початку повномасштабної війни став до лав Захисників України. Боронив Батьківщину на посаді стрільця механізованого взводу.  Загинув 4 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися із бійцем та поховали у Ніжині.

Прощання із Русланом Данильченком у Ніжині

Прощання із Русланом Данильченком у Ніжині

Прощання із Русланом Данильченком у Ніжині

Прощання із Русланом Данильченком у Ніжині

Прощання із Русланом Данильченком у Ніжині


Сержант Сергій ШВИДКИЙ народився 8 травня 1996 року в місті Чернігові. Закінчив 9 класів місцевої школи №9. Після закінчення школи навчався в Чернігівському промислово-економічному коледжі Київського університету технології та дизайну. Займався спортом - баскетболом. Брав участь в багатьох змаганнях міського, обласного рівнів та на чемпіонатах України. Чемпіон Чернігівської області, мав 1-й розряд з баскетболу. Закінчив обласну комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу в 2013 році.

Проходив строкову військову службу під час якої уклав контракт. Учасник АТО, у 2022 році отримав перше поранення, після лікування повернувся до свого підрозділу. В цьому ж році отримав друге поранення під населеним пунктом Піски, і знов після лікування повернувся до побратимів.

Головний сержант управління мотопіхотної роти Сергій Швидкий загинув 26 січня 2023 року під час виконання бойового завдання  на Донеччині. Встановили особу загиблого за ДНК. Попрощалися із бійцем у Чернігові, поховали на Яцево.

Прощання із Сергієм Швидким у Чернігові

Прощання із Сергієм Швидким у Чернігові


Солдат Іван СЕНЬКО народився 14 травня 1978 року в селі Мутичів, Ріпкинська громада. Закінчив 8 класів Даницької середньої школи, а у 1996 році - навчання у Замглайському ПТУ №12, опанував спеціальність "Тракторист". Довгий час працював трактористом у колгоспі села Даничі. Займався підсобним господарством.

З повномасштабним вторгненням рф на територію України долучився до лав Збройних Сил України. Служив на посаді стрільця-помічника гранатометника механізованого батальйону. Загинув 24 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Попрощалися та поховали в селі Мутичів.


Солдат Леонід Булденко народився в селі Малий Щимель, Чернігівщина. З часом переїхав до селища Мала Дівиця. Закінчив Яблунівську школу-інтернат, потім навчався в Ічнянському професійно-технічному училищі, опанував професію тракториста. Працював на сільськогосподарському підприємстві та у Києві.

У перші дні повномасштабної війни повернувся на Чернігівщину та став до лав оборонців України. Служив у складі стрілецького взводу.

Загинув 26 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися із бійцем та поховали у селищі Мала Дівиця.


Джерело: Чернігівський ТЦК та СП


"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів