На Брянщині шукають «винних» у нічних вибухах - кажуть про затримання «400 українських націоналістів»

14 ГРУДНЯ 2022, 15:10

1330

На Брянщині шукають «винних» у нічних вибухах - кажуть про затримання «400 українських націоналістів»

Фото вибухів у Брянській області, 12 грудня

Схоже, що у Брянській області гарячково намагаються знайти винних у нічних вибухах на території населених пунктів Клинці та Климово, де зазнали ушкоджень місцеві військові частини, та важка броньована техніка. У місцевих медіа повідомляють, що це начебто справа рук ЗСУ.

Однак, цього пояснення, вочевидь, виявилося не досить. Тож, з‘явилося інше. Від ФСБ. Так, через місцеві телеграм-канали повідомляють про буцімто затримання на території Брянщини та інших прикордонних регіонах «понад 400 українських націоналістів».

«…13 грудня, стало відомо, що на території Брянської області та інших прикордонних регіонів під час спроби перетину державного кордону Росії у пунктах пропуску було затримано понад 400 націоналістів з України», - інформує канал «Подслушано Клинцы».

Хоча пункти пропуску ані на кордоні з рф, ані з білоруссю не працюють, мало того, українські прикордонники неодноразово повідомляли про те, що усі пункти пропуску до рф на Півночі закриті ще з лютого 2022-го, а також заблоковані або підірвані під’їздні шляхи, а дороги та навколишні ліси - ретельно заміновані, що визнали і у білорусі місцеві прикордонники.

Як інформує мапа пунктів пропуску на сайті Держприкордонслужби - з трьох пунктів, які наявні на прикордонні, була черга вантажівок поки тільки біля одного - «Сеньківка - Нові Юрковичі», та й то у червні.

Решту пунктів не перетнуло жодне авто, як пасажирське, так і вантажне.

Як інформує Держприкордонслужби, усі пункти пропуску на Чернігівщині (як убік білорусі, так убік рф) не працюють. Також саме біля пунктів пропуску українські військові постійно фіксують приходи, спроби проникнення озброєних диверсантів на територію України.

Однак, це не заважає російським медіа все одно трактувати становище на власний розсуд.

«При спробі перетину держкордону в пунктах пропуску було затримано понад чотириста націоналістів з України та осіб, які вчинили військові злочини. Не допущено в'їзд до російської федерації 1026 осіб, причетних до терористичної діяльності», - зазначив голова Національного антитерористичного комітету ФСБ Олександр Бортніков.

"Час Чернігівський" писав про вибухи у білоручі та росії:

Схожі новини

На Чернігівщині розслідують загадкову смерть дитини

21 ЛЮТОГО 2024, 20:43

Модульні будинки, гарячі обіди, робота людям: як БФ «До України з любов’ю» допомагає Чернігівщині

21 ЛЮТОГО 2024, 18:44

Фото

Майже 60 років разом: подружжя, яке втратило дім, але не любов

21 ЛЮТОГО 2024, 17:05

Фото

Розбирають завали "під нуль": чернігівці долучаються до відновлення країни

21 ЛЮТОГО 2024, 16:11

Помер боєць з Чернігівщини, який отримав тяжкі опіки в бою

21 ЛЮТОГО 2024, 15:48

Фото

Чернігівка розповіла про зустріч з російським генералом та його сином

21 ЛЮТОГО 2024, 14:56

Фото

Енергетики відновлюють обладнання, пошкоджене через бойові дії

21 ЛЮТОГО 2024, 13:22

ТОП-переглядів