На 75 кілометрів менше обʼїзду: на півночі Чернігівщини запрацював відновлений міст

Вер 16, 18:58

4537

На 75 кілометрів менше обʼїзду: на півночі Чернігівщини запрацював відновлений міст

Було/стало: міст через річку Снов

Чернігівський регіон активно відновлює мостові конструкції. У цьому допомагають і французькі партнери, надаючи готові інженерні рішення, зокрема, для 3 мостових споруд.

Новий міст через річку Снов на Чернігівщині забезпечить пряме сполучення обласного центру з північними громадами – Новгород-Сіверським, Сосницею та Меною. Такі новини про Чернігіщину повідомляє Мінвідновлення.

Споруджений міст – третій та найбільший з тих, що Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України (Агентство відновлення) отримало від французької гуманітарної місії (CDCS). Збірна металева конструкція виготовлялась за індивідуальними параметрами у Франції. Там же на неї одразу нанесли шар дорожнього покриття. 

Підготовчі роботи з монтажу мосту розпочались взимку. Проте вплинула на терміни природа – довелось чекати допоки спаде рівень води у річці. Для спорудження нового мосту також демонтували залишки зруйнованого бойовими діями, встановлювали опори та фундаменти.

Деревʼяний тимчасовий міст через Снов

Таким тут був проїзд із квітня минулого року

Окрім цього, будівельники відремонтували під’їздні шляхи до мосту, встановили всі засоби для безпеки дорожнього руху, встановили металеве барʼєрне огородження, знаки, нанесли розмітку.

Новий міст дозволить забезпечити стабільний рух вантажівок до Чернігова, адже тепер відсутня необхідність їхати в об’їзд 100 км замість 25 км та користуватись тимчасовою переправою.

Новий міст, який Чернігівщині надали французи

Всі три мости, які Агентство отримало від CDCS, виготовила компанія Matière за індивідуальними параметрами. Їх конструкції спроєктовані на основі параметрів зруйнованих переправ – 68, 34 і 23 метри завдовжки. Спорудження двох мостів вдалось виконати у лютому цього року на дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.

Французи надали Чернігівщині залізні мости

Довідково

За час активних бойових дій у Чернігівській області у лютому-березні 2022 було зруйновано 27 мостових споруд. Наш регіон став лідером у цьому вельми сумному списку. Однак, у тому ж році вдалось встановити більше 20 тимчасових переправ, щоб відновити транспортне сполучення в області. Наразі ж на Чернігівщині відновлені 5 мостів та встановлені 3 металеві модульні мости від французької гуманітарної місії. Також заплановано завершити роботи на 4 об’єктах у цьому році, ще на трьох – у 2024.

ДжерелоМінвідновлення

"Час Чернігівський" писав про відновлення Чернігівщини: 

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів