Представники Японії працювали на Чернігівщині: вивчали варіанти допомоги

16 ВЕРЕСНЯ 2023, 15:40

2125

Представники Японії працювали на Чернігівщині: вивчали варіанти допомоги

Японці у Чернігівській ОВА

У Чернігові із ознайомчим візитом перебувають представники однієї з інвестиційних японських компаній, що спеціалізується на транскордонній електронній комерції.

«На нещодавньому форумі Японія&Україна я мав змогу розповісти про наслідки російської агресії для області та ключові потреби. Дуже цінно, що ця доповідь не залишилася без уваги і вже є фідбек», - зазначив під час зустрічі з делегатами начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

Голова Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус зустрівся з делегацією із Японії

Компанія наразі ставить собі за мету віднайти нішу у допомозі з відновленням області. Відтак принагідно її представники також відвідають кілька об’єктів культури та охорони здоров’я, що зазнали значних руйнувань

До слова, Чернігівщина вже має досвід співпраці з Японією під час повномасштабного вторгнення. Зокрема від державних інституцій дуже вчасно були надані зарядні станції та генератори для критичної інфраструктури, а неурядові організації долучилися до відбудови двох дитсадків у Чернігові.

Японська компанія може долучитись до відновлення Чернігівщини

Під час зустрічі у Чернігівській ОВА

Співпраця відбувається у рамках Регіонального офісу міжнародного співробітництва. Це ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

Джерело: Чернігівська ОВА

"Час Чернігівський" писав про відновлення області:

Схожі новини

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

ТОП-переглядів