Мрії здійснюються, якщо в них вірити: для родини з Киїнки будують нову оселю

03 СЕРПНЯ 2022, 18:29

2354

Тетяна – жителька розбомбленої рашистами Киїнки. Зараз живе у маленькому вагончику, подарованому волонтерами.

Наприкінці лютого загарбники обстріляли село. Від будинку, де мешкала жінка з чоловіком, донькою, зятем та маленьким онуком, залишилися руїни. Того трагічного дня загинув господар, і життя назавжди змінилося.

"Вся родина була в будинку. Коли відбувся обстріл, чоловік встав, і під час цього позаду стояла коляска, і через пару хвилин удар під час основного удару чоловік загинув, закривши онука", - згадує Тетяна, жителька Киїнки.

Втрата рідної людини. Зруйнований будинок. Жінка була у відчаї. Але не склала руки і шукала допомогу. І таки знайшла – у волонтерів.

Спочатку – вони подарували невеликий вагончик. А потім вирішили здійснити мрію родини – про власну оселю. Днями проекту дано старт – закладено фундамент.

"Є така категорія, у кого нема ні одного чоловіка. Ця сім’я, де загинув чоловік, закривши собою дитину. Зять без ока, донька інвалід. Кому допомагати? Крім держави і волонтерів їм ніхто не допоможе. Всі думають, що держава повинна, але ж зараз війна. Такого в нашій історії не було ні разу", - каже Олег, волонтер.

Амбіційний проект потребує чималих зусиль. До його реалізації долучилися волонтери, зокрема, з благодйного фонду Help Chernihiv, і обласна військова адміністрація.

Завдання  – до зими звести для родини новий будинок.   

"Далі цоколь, газоблок, стіни, покрівля, вікна і внутрішні роботи. Плануємо все до середині осені. Мрії здійснюються, а якщо не вірити нічого не буде", - каже Олег.

Якщо вдасться дістати будматеріали швидше, будинок можна звести набагато раніше, кажуть волонтери. Робочі руки і бажання допомагати постраждалим є.

Читати такожФото знищеного росіянами села біля Чернігова

Схожі новини

Букети зі стрічок, картини з мозаїки Ольги та Катерини. Читайте у "Віснику"

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 08:42

Обстріл із РСЗВ, палаючі будинки, поранений: ситуація на прикордонні Чернігівщини за добу

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 08:14

Маски для серцево-легеневої реанімації: чому варто тримати вдома і з собою

16 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:56

Apple iPhone Air вийде тільки з eSIM: особливості та переваги такого рішення

16 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:19

Вiдео

Люди Прилуччини крізь десятиліття: у Чернігові презентували новий артбук

16 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:51

Вiдео

Нагороджено призерів чемпіонату області з футболу: хто став переможцем

16 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:49

У двох громадах будують центри життєстійкості. Допомогли латвійські благодійники

16 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:17

ТОП-переглядів