Мрії здійснюються, якщо в них вірити: для родини з Киїнки будують нову оселю

Сер 03, 18:29

760

Тетяна – жителька розбомбленої рашистами Киїнки. Зараз живе у маленькому вагончику, подарованому волонтерами.

Наприкінці лютого загарбники обстріляли село. Від будинку, де мешкала жінка з чоловіком, донькою, зятем та маленьким онуком, залишилися руїни. Того трагічного дня загинув господар, і життя назавжди змінилося.

"Вся родина була в будинку. Коли відбувся обстріл, чоловік встав, і під час цього позаду стояла коляска, і через пару хвилин удар під час основного удару чоловік загинув, закривши онука", - згадує Тетяна, жителька Киїнки.

Втрата рідної людини. Зруйнований будинок. Жінка була у відчаї. Але не склала руки і шукала допомогу. І таки знайшла – у волонтерів.

Спочатку – вони подарували невеликий вагончик. А потім вирішили здійснити мрію родини – про власну оселю. Днями проекту дано старт – закладено фундамент.

"Є така категорія, у кого нема ні одного чоловіка. Ця сім’я, де загинув чоловік, закривши собою дитину. Зять без ока, донька інвалід. Кому допомагати? Крім держави і волонтерів їм ніхто не допоможе. Всі думають, що держава повинна, але ж зараз війна. Такого в нашій історії не було ні разу", - каже Олег, волонтер.

Амбіційний проект потребує чималих зусиль. До його реалізації долучилися волонтери, зокрема, з благодйного фонду Help Chernihiv, і обласна військова адміністрація.

Завдання  – до зими звести для родини новий будинок.   

"Далі цоколь, газоблок, стіни, покрівля, вікна і внутрішні роботи. Плануємо все до середині осені. Мрії здійснюються, а якщо не вірити нічого не буде", - каже Олег.

Якщо вдасться дістати будматеріали швидше, будинок можна звести набагато раніше, кажуть волонтери. Робочі руки і бажання допомагати постраждалим є.

Читати такожФото знищеного росіянами села біля Чернігова

Схожі новини

Знищив 15 одиниць ворожої техніки: у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

Сер 07, 22:06

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Михайло Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

ТОП-переглядів