Ми втрачаємо останні населені пункти на північ від міста - керівник прикордонної громади Чернігівщини

13 ТРАВНЯ 2026, 10:56

8839

Василенко Соломія

Семенівська громада у вогні

Семенівська громада у вогні

Поки в Росії заявляли про чергове “перемир’я” до 9 травня, прикордонна Семенівська громада на Чернігівщині продовжувала потерпати від ворожих ударів. 

За словами голови громади Сергія Деденка, тоді ворог майже повністю знищив (спалив) села Залізний Міст та Архипівку, продовжує горіти Костобобрів та Олександрівка.

"Ми втрачаємо останні населені пункти на північ від Семенівки", - написав Деденко на своїй сторінці. 

Ми втрачаємо останні населені пункти на північ від міста - керівник прикордонної громади Чернігівщини

Люди коментують цей допис - пишуть про втрату рідних домівок і сіл, у яких ще донедавна вирувало життя.

Альона Висоцька: 

- Колись в цих селах вирувало життя 💔

“За що нас повиганяли з рідних домівок, а тепер палять наше село… Яке було село”, — пише мешканка Людмила Воронко. 

Валентина Курочка: 

- Великий жаль. Україна втрачає своїх людей і землі дідів. Біль. Сльози. Страх за майбутнє

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Громади Чернігівщини отримали повнопривідні позашляховики

22 ЧЕРВНЯ 2026, 14:47

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

ТОП-переглядів