Ми втрачаємо останні населені пункти на північ від міста - керівник прикордонної громади Чернігівщини

13 ТРАВНЯ 2026, 10:56

8375

Василенко Соломія

Семенівська громада у вогні

Семенівська громада у вогні

Поки в Росії заявляли про чергове “перемир’я” до 9 травня, прикордонна Семенівська громада на Чернігівщині продовжувала потерпати від ворожих ударів. 

За словами голови громади Сергія Деденка, тоді ворог майже повністю знищив (спалив) села Залізний Міст та Архипівку, продовжує горіти Костобобрів та Олександрівка.

"Ми втрачаємо останні населені пункти на північ від Семенівки", - написав Деденко на своїй сторінці. 

Ми втрачаємо останні населені пункти на північ від міста - керівник прикордонної громади Чернігівщини

Люди коментують цей допис - пишуть про втрату рідних домівок і сіл, у яких ще донедавна вирувало життя.

Альона Висоцька: 

- Колись в цих селах вирувало життя 💔

“За що нас повиганяли з рідних домівок, а тепер палять наше село… Яке було село”, — пише мешканка Людмила Воронко. 

Валентина Курочка: 

- Великий жаль. Україна втрачає своїх людей і землі дідів. Біль. Сльози. Страх за майбутнє

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

На Чернігівщині росіяни розбомбили АЗС: водіям нагадали про запас пального

06 ЧЕРВНЯ 2026, 21:27

Після кожного бою Олександр Усик приїздить у село на Чернігівщині

06 ЧЕРВНЯ 2026, 19:03

Пряма мова

Сергій Зосименко: "Якщо хтось витрачає 160 тис доларів, щоб тебе вбити - ти чогось вартий"

06 ЧЕРВНЯ 2026, 16:11

Удова чернігівського ресторатора відкрила вже третій заклад у Житомирі: як ідуть справи

06 ЧЕРВНЯ 2026, 14:06

«Мамо, я тебе обрадую»: замість медалей — премія

06 ЧЕРВНЯ 2026, 12:05

«Відьмина трава» чи ліки? Медик попередив про небезпеку чистотілу

06 ЧЕРВНЯ 2026, 11:16

Чоловік з Чернігівщини будує каналізації з покришок

06 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

ТОП-переглядів