«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:14

2549

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

«Кину матюкатися у фейсбуці» — таку жартівливу обіцянку дав землякам відомий городнянський волонтер Олександр Хомазюк, оголошуючи новий збір коштів на допомогу ЗСУ. Щойно закрито попередній — на понад 300 тис. грн. Не менше треба і зараз — на «Мавік 3Т», 3D-принтер, інверторний (змінює частоту електричного струму) генератор тощо.

— Крім того, дуже потрібні детектори дронів — усім і всюди, тактична медицина — в аптечки: немає вже жодної. Бійці просять — відмовити не можна. А суми космічні. І поки що не знаю, як їх зібрати, — каже Олександр. Тож навіть готовий відмовитися від «крутих слівець», аби тільки виконати прохання захисників.

Не приховує: відчуття, що люди втомилися від нескінченних зборів, виникало й раніше. Але жодного разу воно не тривало довго.

— Телефонує Ігор Дубровський. Каже: друзі зібрали трохи на мій день народження, то я тобі перекинув — на РЕБ (засоби радіоелектронної боротьби. — Авт.) хлопцям. «Трохи» — це 27 тис. грн! А всього за годину лунає дзвінок від Оксани Коваленко: сусідські дівчатка Вероніка і Софійка заробили 600 грн. Хочуть передати військовим, — розказав Олександр про один із випадків. — І так третій рік. День за днем. Не рахуючи сотень людей, які просто перераховують кошти на волонтерську картку. Хто 100 грн, хто 500, хто тисячу. Це — постійно. Без жодної помпи, піару, умов та дзвінків. Багатьох із них я знаю особисто. Багатьох — ні. Частенько щось прилітає від бізнесу. Донатять селяни і міські мешканці. Донатять із Польщі, Італії, Франції, Нідерландів. Я не бачу ніякої так званої втоми. Бо люди понад усе хочуть Перемоги.

Джерело: ГАРТ, авторка Марія ІСАЧЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів