З Україною у серці: благодійник з Франції Анрі Давід став «Почесним громадянином Чернігівської області»

08 ЧЕРВНЯ 2024, 11:22

662

З Україною у серці: благодійник з Франції Анрі Давід став «Почесним громадянином Чернігівської області»

Ще один іноземець – француз Анрі Давід удостоївся звання «Почесний громадянин Чернігівської області». Відзнаку йому вручили під час його чергового візиту до Чернігова. Французькі благодійники привезли 27-му вантажівку допомоги. Цього разу сонячні панелі та інвертори для медичних закладів Чернігівщини. 

Родина Анрі та Олена Давід разом зі своїми друзями та небайдужими громадянами Франції з перших днів повномасштабної війни активно допомагає постраждалій Чернігівщині.

"Рішенням чернігівської облради присвоєно звання «Почесного громадянина Чернігівської області за видатні заслуги перед Чернігівською областю. Анрі - ця нагорода вдячність усіх нас за роботу, яку виробите", - каже Ніна Лемеш, перша заступниця голови Чернігівської обласної ради.

"Дякую вам всім за добрі слова, за цю відзнаку. Для мене це велика честь, якою хотів би поділитися з кожним  членів нашої асоціації, які допомагають кожен день нашій роботі. Щасливий що сьогодні з нами наша родина, друзі", - прокоментував Анрі Давід, благодійник з Франції, представник гуманітарної Асоціації ARASFEC,  -  "24 лютого 2022 року, коли моя тітка і дядько дізналися, що відбувється в Україні, з першої хвилини зрозуміли, що треба допомагати. Для вас не тільки Чернігів, а вся Україна стали родиною".

Людмила Коса керівниця чернігівського осередку БФ «Паляниця-Україна»

"Перше наше знайомство почалося з їх першої вантажівки у другу міську лікарню. Познайомились, і почалася дружба і співпраця. Допомоги ставало більше. Вже отримали 27 вантажівок. Додатково отримали 3 вантажівки медобладанння, яке розійшлося по лікарням, маломобільним людям. Вдячні за працю, що вони кожен день прокидаються з Україною в серці. За те, що знають, як подолати ворога, допомагають людям. Вдячні облраді, що підтримали нагороду. Раді за цю сім’ю. За цей період вони нам стали, як рідні", - каже Людмила Коса, керівниця чернігівського осередку БФ «Паляниця-Україна».

Людмила Коса, керівниця чернігівського осередку БФ «Паляниця-Україна»

Людмила Коса 

Автор: Юрій Михуля, Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: Справжні друзі: латвійці привезли і передали в Чернігові понад 20 авто для ЗСУ

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів