Кафе у Прилуках горіло 8 годин

10 ЖОВТНЯ 2024, 21:25

5739

Косенко Максим

Кафе у Прилуках горіло 8 годин

Горить кафе "Білий рояль" у Прилуках

Майже вісім годин знадобилось рятувальникам, щоб загасити пожежу в одному із найулюбленіших місць прилучан — кафе «Білий рояль». Весь цей час у центрі міста стояв сизий дим — пожежа виявилася дуже складною і через високу задимленість, і через чималу площу горіння.

— Повідомлення про загоряння ресторану і магазину (у цій же будівлі знаходиться магазин «Людмила». — Авт.) нам надійшло о 15.36 30 вересня. Спочатку на місце виїхало два відділення 12-ї пожежно-рятувальної частини, потім одне відділення з Ладану і ще чотири відділення 17-ї пожежно-рятувальної частини. Усього до гасіння пожежі залучили 7 пожежних автомобілів і 26 рятувальників, — говорять у пресслужбі ГУ ДСНС в Чернігівській області.

Один пожежний автомобіль мав автодрабину, адже рятувальникам було необхідно добратися до даху, з якого й почалося загоряння. Лише о 18-й вогнеборцям нарешті вдалося локалізувати пожежу, а ось повністю її загасили близько 23-ї.

Вогнем пошкодило дах, стіни, підлогу, вікна і двері, про стан майна говорити взагалі не варто. На щастя, обійшлося без постраждалих. Що саме стало причиною пожежі, поки що незрозуміло. Визначати це будуть фахівці Чернігівської дослідно-рятувальної лабораторії, які вже побували у Прилуках.

Зараз ресторан, кав’ярня та магазин зачинені. Прилучани у соцмережах пишуть дописи підтримки і співчуття, бо ж у житті є білі полоси і чорні.

«Сьогодні клавіші «Білого роялю» чорного кольору, вогонь нещадний як і війна. Язики полум’я знищили те, що ми любили, тож тримайтеся роялівці, відбудовуйтесь і оновлюйтеся, а ми прийдемо у «Рояль» святкувати перемогу, а у «Катрусю» відзначати день народження малят-українців, а у магазині «Людмила» будемо купувати найсмачнішу продукцію із Лісових Сорочинців», – так написала на своїй сторінці відома громадська діячка Світлана Жукова.

Кафе "Білий рояль" до пожежі

Кафе до пожежі

Джерело: ГАРТ, авторка Катерина ДРОЗДОВА, ТІМ

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Майже два роки надії: ДНК-експертиза підтвердила загибель 27-річного прикордонника

31 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:41

Засудили Насірова і Гунька: хто очолив Вищий антикорупційний суд

31 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:17

Молода жінка з Чернігівщини організувала міжнародну схему торгівлі людьми

31 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:45

Міську маршрутку скасували, а пасажири хвалять водія: чому відмінили рейс

31 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:42

«Герані» намагаються поцілити в обʼєкти звʼязку на Чернігівщині

31 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:08

«За мікросекунди вас підсмажить, як стейк»: відомий тіктокер про небезпеку розваг на даху електропотягів

31 БЕРЕЗНЯ 2026, 09:25

Фото

Буде ліфт та нове реабілітаційне відділення у лікарні: громаді допомагають чотири благодійника

31 БЕРЕЗНЯ 2026, 08:23

ТОП-переглядів