Іранські безпілотники доукомплектовують неподалік від Чернігівщини - на радіозаводі в Гомелі

Січ 11, 06:20

2255

Керівник білоруського опозиційного "Білого легіону" Сергій Бульба повідомив, що на території його країни доукомплектовують іранські дрони-камікадзе - «шахеди», які використовуються для атак по енергетичних мережах України. Про це діяч повідомив в ефірі телеканалу "Еспресо".

- За нашою інформацією, яку поки що ми не можемо підтвердити, на Гомельський радіозавод росіяни перекидають іранські дрони-камікадзе для доукомплектування. Спочатку росіяни доставляли ці дрони до Мурманська, а потім перекинули до Гомеля. Там їх доукомплектовували, пофарбували, нанесли відповідні знаки та перекинули назад до росії, - розповів Бульба у ефірі.

Опозиціонер додав, що білоруська влада намагається домовитись з Іраном про виробництво іранських БПЛА на власній території. Мало того, у цих перемовинах подекуди беруть участь і білоруси.

- Також білоруська делегація літала в Іран. Там вони намагались домовитись з іранцями не лише про виробництво реактивних снарядів великого калібру на території білорусі, а й про виробництво дронів-камікадзе та БПЛА. До того ж, в білорусі почали випускати власні ноутбуки (H-book), там використовуються процесори Intel. Сама влада білорусі заявляє про те, що всі компоненти до цього ноутбука, окрім корпусу, є іноземними. Тобто, ті технології, які у рф не можна постачати, будуть такими хитрими шляхами постачатись через білорусь. Збирається це все на заводі «Горизонт», був такий при Союзі, там телевізори робили, але ті люди, які працюють на цьому заводі, кажуть, що використовується велика кількість комплектуючих - і іранські, і китайські, - додав він.

"Час Чернігівськи" писав про загрозу з білорусі:

Схожі новини

Ірина Биховець: «Обмеження після заміни кришталика — тільки в перший місяць»

Гру 05, 14:50

Фото

Повстала з руїн: на Чернігівщині відновили козацьку церкву

Гру 05, 13:11

Полишив Шрі-Ланку заради захисту Чернігова: помер від ускладнень після поранення оборонець Дмитро Єршов

Гру 05, 12:18

Ганні Тихоновській видалили селезінку із нагноєнням: «Боліло вже так, що... не можу розказати".

Гру 05, 11:04

На Чернігівщині подешевшав торфобрикет

Гру 05, 09:45

Російська ДРГ вбила військового-лісівника на прикордонні Чернігівщині

Гру 05, 07:32

Здоровенька дівчинка з Ічні народилася дорогою до пологового у швидкій

Гру 04, 20:24

ТОП-переглядів