Хто купив у Чернігові занедбаний будинок в центрі міста?

14 СЕРПНЯ 2023, 20:35

11461

Хто купив у Чернігові занедбаний будинок в центрі міста?

Той самий будинок

На сайті ProzorroSale 14 серпня оприлюднений протокол розкриття аукціону цінного лоту - нежитлового будинку у Чернігові по проспекту Миру, 74, більше відомого як будинок Полторацьких.

В опису лоту зазначено: нежитлова будівля загальною площею 163,9 кв.м за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 74. Нежитлова окремо розташована одноповерхова будівля в центральній частині міста. Група капітальності будівлі - ІV, рік будівництва - 1878. Технічний стан – непридатний, комунікаційні мережі - зруйновані.

Стартова ціна - 436 172 грн. У підсумку торгів вартість зросла увосьмеро - до 3,6 млн грн з урахуванням ПДВ.

Переможець аукціону - ТОВ «Масани-20», яке зробило ставку 9 серпня.

Що відомо про компанію? На сайті YouControl повідомляють: ТОВ «Масани-20» зареєстровані 3 роки і 9 місяців тому. Основний КВЕД - купівля та продаж власного нерухомого майна.

Серед бенефіціарів компанії-переможця торгів вказані - ТОВ «ЖК Масани» та жителька Чернігова Віра Севрюк, вона ж є засновницею іншого «ЖК ТОВ «КиївСКАЙ» та ще одного ТОВ «Форест -3», які повʼязані з відомим у Чернігові забудовником «Основа-Буд» та його засновником підприємцем Юрієм Тарасовцем.

Будинок Полторацьких споруджений у 1877-1878 роках на вулиці Шосейній (нині пр-т Миру). У 1919 він став власністю земського лікаря Павла Полторацького та його родини.

У домі до 1961 жило три династії лікарів Полторацьких. Їх старовинний рід бере початок від запорозьких козаків – полковників Семена Палія та Антона Танського, інформує «Чернігівський Формат».


"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

Компанія покійного Яковишина демонструє суттєве падіння дохідності

26 ЧЕРВНЯ 2026, 10:55

Велика мережа передумала закриватися? У компанії пояснили ситуацію

26 ЧЕРВНЯ 2026, 09:41

ТОП-переглядів