Апарт-готель на розі Ремісничої та проспекту Перемоги у Чернігові хотіли будувати… незаконно?

17 ТРАВНЯ 2023, 12:13

1744

Апарт-готель на розі Ремісничої та проспекту Перемоги у Чернігові хотіли будувати… незаконно?

Так мав виглядати апарт-готель

Як з’ясувалося, анонсоване масштабне будівництво комерційної житлової нерухомості у центрі Чернігова відбувалося з порушеннями. 11 квітня Шостий міський апеляційний суд визнав протиправними і скасував видані виконкомом Чернігівської міської ради містобудівні умови, видані ТОВ «ЖК «Парковий» для забудови земельної ділянки для нового будівництва будівлі торгівлі з апарт-готелем та підземним паркінгом в кварталі просп. Перемоги - вул. Ремісничої - вул. Ринкової в Чернігові.

Мова йде про проєкт ЖК Capital Tower від компанії, яку пов’язують з оточенням мера Владислава Атрошенка - «Еко Комфорт Груп».

Дане рішення виконкому у матеріалах справи згадується від 16.09.2021 №566 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок».

Окрім того, суд скасував наказ Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради №200-М від 16 вересня 2021 про надання містобудівних умов та обмежень  забудови земельної ділянки ТОВ «ЖК «Парковий».

Юрист та активіст Олександр Гашпар, коментуючи це рішення суду, зазначив - принциповість обласної прокуратури тут зіграла на користь громаді міста.

«Треба віддати належне Чернігівській обласній прокуратурі, яка відреагувала на порушення, зайняла принципову позицію і довела в суді апеляційної інстанції незаконність виданих виконкомом Чернігівської міської ради містобудівних умов на будівництво вказаного "об'єкту торгівлі з апарт-готелем" на розі вулиць Ремісничої і проспекту Перемоги», - зауважив він.

Юрист радить: хто поспішив і вклався в будівництво цього "апарт-готеля" - треба вимагати у забудовника повернення грошей. Оскільки будівництво суперечить містобудівній документації на місцевому рівні і тому не зможе бути реалізованим.

* * *

То що ж все-таки буде з Capital Tower? «Час Чернігівський» додзвонився у відділ продажів компанії «Еко Комфорт Груп». Там запевнили: про суд і скасовані містобудівні умови - в курсі. Однак говорять: попри це, будівництво незабаром відновиться.

«Ми готуємо повну відповідь у медіа стосовно Capital Tower, де розповімо про все. Чекайте, скоро оприлюднять. Стосовно будівництва - можу запевнити, що воно планується. Керівництво у статті все розпише, я Capital не займаюсь, займається безпосередньо керівник відділу продажів. Це Олександр Панасюк. І це питання вирішується на рівні керівництва», - каже фахівчиня-ріелтор. І додає: сам керівник відділу продажу періодично приіздіть до Чернігова з-за кордону. Статтю-відповідь спільно з юристами готували ще минулого тижня.

Ось кілька коментарів чернігівців.

Ксенія Куць:

- Запитання просте: «Коли відновите (почнете) будівництво?»  Якщо не будуєте, то поверніть кошти. А списувати на війну в країні не потрібно, інші компанії будуть, дороги і мости зводяться майже з нуля… На двох стільцях одночасно не всидіти, прийміть міри.

Олег Хомчак:

- Скажіть будь ласка, коли початок будівництва кепітал тауер? Інвестори чекають більше року, інші забудовники будують далі тільки у вас і Тарасовця якісь великі складнощі…

"Час Чернігівський" писав про будівництво у Чернігові:

Схожі новини

Фото

Книжки та малюнки з Чернігівщини – на «Українській книжковій полиці» в Польщі

21 ТРАВНЯ 2024, 19:43

Вiдео

Латвія оздоровить дітей з Чернігівщини і допоможе відновити пошкоджену ворогом енергетику

21 ТРАВНЯ 2024, 18:13

Як нині живе прикордонна громада Чернігівщини, що межує із союзницею рф, ворожою білоруссю

21 ТРАВНЯ 2024, 17:11

На війні загинув випускник Чернігівського ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою

21 ТРАВНЯ 2024, 16:20

Відомий письменник-ніжинець знявся у кіно…26 років тому

21 ТРАВНЯ 2024, 16:13

На Чернігівщині продають агропідприємство за понад 3 мільйони доларів

21 ТРАВНЯ 2024, 15:21

Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

21 ТРАВНЯ 2024, 15:13

ТОП-переглядів