Городнянські екологічні огірки: Володимир Дрига здійнив давню мрію - вирощує у теплиці 700 кущів огірків

Кві 12, 19:32

1762

В теплиці тепло і волого. Все як люблять огірки. Володимир Дрига з Городні збирає перший врожай.

Володимир почав будівництво теплиці у вересні минулого року. Робив все самотужки. Матеріал для каркасу вже мав. Купував плівку. Так дешевше. Не зупинився навіть тоді, коли були проблеми з відключенням електроенергії через ворожі обстріли.

"Дуже велике хвилювння було. Світло почали відключать. Не знав чи буде. Хвилювався. Стало легше. Рішив начать", - згадує Володимир Дрига, підприємець з Городні.

Чоловік каже, що розумів усі ризики, але вирішив втілити свою давню мрію. На початку 90-х мав справу з тепличним господарством.

"Це була мрія 30 років. Вирішив попробувати, шо получиться.Почали в перших числах вересня робити теплицю. За 4 місяці зробили. Запустилися 1 березня. Перший врожай зібрали вчора, тільки почалося, поки задоволені, надіємося, що получиться", - каже Володимир.

Городнянець зараз у теплиці вирощує 700 кущів огірків. Придбав насіння двох найпопулярніших тепличних голандських сортів. Доглядати за теплицею допомагають місцеві. Теплиця невелика – близко 4 соток , тож роботи не дуже багато. Володимир не використовує хімії. Все органічне. Чим і пишається.

"Підтримується вологість і тепловий режим, отаплюється, коли холодно. Сам робив і воду, підігрів води і грунта. Все сам, старі знання. Нового трохи добавив", - ділиться підприємець.

Володимир не приховує, що є проблема зі збутом. Про його господарство поки мало хто знає. Намагається заявити про себе через соцмережі. Вірить, що попри війну у нього все вийде. Чого бажає й іншим, хто у непростий для кархїни час не сидить склавши руки.

"Час Чернігівський" писав про бізнес: 

* * *

Проєкт реалізується за підтримки IREX та Посольства США в Україні. Зміст публікацій є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та "Сусідиity" і не обов’язково відображає погляди грантодавця

Схожі новини

Здоровенька дівчинка з Ічні народилася дорогою до пологового у швидкій

Гру 04, 20:24

На Чернігівщині поховали 29-річного бійця, який загинув на Луганщині

Гру 04, 17:20

У Чорнобилі у фокусі знову рисі. Але тепер рідкісні дитинчата

Гру 04, 15:19

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: переселенець з Криму, який боронить Україну

Гру 04, 14:11

Били по людях із артилерії: у якому стані поранені через російський обстріл Олександрівки

Гру 04, 12:50

Фото

Генерал Віктор Ніколюк показав «головну ялинку країни»

Гру 04, 11:55

Північний кордон: український спецназ успішно діє на території ворога

Гру 04, 10:58

ТОП-переглядів