Городнянські екологічні огірки: Володимир Дрига здійнив давню мрію - вирощує у теплиці 700 кущів огірків

12 КВІТНЯ 2023, 19:32

2081

В теплиці тепло і волого. Все як люблять огірки. Володимир Дрига з Городні збирає перший врожай.

Володимир почав будівництво теплиці у вересні минулого року. Робив все самотужки. Матеріал для каркасу вже мав. Купував плівку. Так дешевше. Не зупинився навіть тоді, коли були проблеми з відключенням електроенергії через ворожі обстріли.

"Дуже велике хвилювння було. Світло почали відключать. Не знав чи буде. Хвилювався. Стало легше. Рішив начать", - згадує Володимир Дрига, підприємець з Городні.

Чоловік каже, що розумів усі ризики, але вирішив втілити свою давню мрію. На початку 90-х мав справу з тепличним господарством.

"Це була мрія 30 років. Вирішив попробувати, шо получиться.Почали в перших числах вересня робити теплицю. За 4 місяці зробили. Запустилися 1 березня. Перший врожай зібрали вчора, тільки почалося, поки задоволені, надіємося, що получиться", - каже Володимир.

Городнянець зараз у теплиці вирощує 700 кущів огірків. Придбав насіння двох найпопулярніших тепличних голандських сортів. Доглядати за теплицею допомагають місцеві. Теплиця невелика – близко 4 соток , тож роботи не дуже багато. Володимир не використовує хімії. Все органічне. Чим і пишається.

"Підтримується вологість і тепловий режим, отаплюється, коли холодно. Сам робив і воду, підігрів води і грунта. Все сам, старі знання. Нового трохи добавив", - ділиться підприємець.

Володимир не приховує, що є проблема зі збутом. Про його господарство поки мало хто знає. Намагається заявити про себе через соцмережі. Вірить, що попри війну у нього все вийде. Чого бажає й іншим, хто у непростий для кархїни час не сидить склавши руки.

"Час Чернігівський" писав про бізнес: 

* * *

Проєкт реалізується за підтримки IREX та Посольства США в Україні. Зміст публікацій є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та "Сусідиity" і не обов’язково відображає погляди грантодавця

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів