Два місяці 14-річний Сергій, поранений у Ягідному, не бачив рідних, а вони його. Через напис “Слава Україні» на довідці могли б не зустрітися довше

19 ЛИПНЯ 2022, 19:05

1750

Два місяці 14-річний Сергій, поранений у Ягідному, не бачив рідних, а вони його. Через напис “Слава Україні» на довідці могли б не зустрітися довше. 

Коротко про те, що розповідатиме «Вісник Ч» 21 липня. Газету можна знайти у магазинах та кіосках, але краще – передплатити. Так ви гарантовано отримаєте цікаву та корисну інформацію про життя області та країни.

Пораненого у Ягідному підлітка росіяни вивезли до Білорусі. Що там було і як живе хлопець зараз – розповідь на стор. 2 видання.

Чому «гуманітарку», привезену до Корюківки, не роздали людям, а відправили назад? – стор. 3

Чи зігріє вас взимку наповнювач для котячого туалету? Пошуки альтернативних видів палива тривають. – стор. 4

Куди й чому українські чоловіки штовхали потяг з жінками? – стор.8.

Всі номери Віснику Ч за 2022 рік можна переглянути ТУТ.

* * *

Нагадуємо, що передплата на "Вісник Ч" на ІІ півріччя 2022 року не закінчується ніколи. Питайте у відділеннях Укрпошти, у листонош чи у пересувних відділеннях. І передплачуйте з будь-якого місяця.

Схожі новини

Скільки в області пенсіонерів і яка пенсія у судді

22 СЕРПНЯ 2026, 10:07

Фото

Ворог знову атакував Чернігів: горіли житловий будинок і господарчі будівлі

22 СЕРПНЯ 2026, 09:44

Чернігів під атакою: робота ППО, вибухи, руйнування

21 СЕРПНЯ 2026, 22:08

Шукав підробіток у Telegram, а знайшов куратора з рф: вирок палію з Чернігівщини

21 СЕРПНЯ 2026, 19:18

Пряма мова

«СЗЧ — це зворотний відлік до вашого затримання»: історія ветерана

21 СЕРПНЯ 2026, 18:15

«Ангельська нумерологія»: акторка-чернігівка одружилася та зробила тату

21 СЕРПНЯ 2026, 17:07

Кримінал та романтичні стосунки: Микитась знову втрапив у скандал

21 СЕРПНЯ 2026, 16:06

ТОП-переглядів