До свята: Чаус привітав працівників Служби автомобільних доріг

30 ЖОВТНЯ 2022, 09:35

1079

У п'ятницю 28 жовтня, отримували вітання з нагоди професійного свята Дня автомобіліста та дорожника працівники зазначеної галузі.

«Дивлячись на шляхи і мости в березні-квітні після ворожої навали, і потім на ці ж шляхи у червні-липні, то з'являється невимовна гордість. Пишаюся тим, що попри все область відновлюється і живе.  Дякую всім дорожникам за те, що "зшиваєте" область якісним полотном»,- звернувся до винуватців свята начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

Професійне свято дорожників у 2022 році по-справжньому особливе. Після повномасштабного вторгнення всі відчули, яке значення має транспортна інфраструктура, як для оборони області, так і для забезпечення її життєдіяльності.

Дорожнє господарство відновило роботу одразу після деокупації Чернігівщини. Адже після звільнення постала нагальна потреба у забезпеченні проїзду для стабілізації гуманітарної ситуації.

Після вторгнення рашистської армії були пошкоджені 680 кілометрів державних доріг та понад 30 мостів (наразі майже біля всіх налагоджений проїзд).  На початку травня розпочалися аварійні ремонтні роботи на покритті. Поступово із налагодженням логістичних маршрутів, збільшували об'єми виконаних робіт.

«Коли кожен робить свою роботу добре, Перемога неминуча», - резюмував В’ячеслав Чаус.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

Почесною грамотою Чернігівської обласної військової адміністрації нагороджено:

  • ВЛАСЕНКО Світлану Іванівну - головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Служби автомобільних доріг у Чернігівській області;
  • МАРТИНОВА Юрія Васильовича - заступника начальника з експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Подяку оголошено:

  • БОРОВИКУ Володимиру Васильовичу  заступнику начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Чернігівській області;
  • ЗОЛОТОНОШІ Вікторії Миколаївні - начальнику фінансово-економічного відділу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області;
  • ПЕТРУШКУ Євгенію Анатолійовичу - начальнику адміністративно-господарського відділу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

"Час Чернігівський" писав про розбір зруйнованих мостів: Скільки коштуватиме розбір завалів підірваних на Чернігівщині мостів? а також про те, як відновлюють малі мости: Брат селищного голови дав півмільйона на міст у Дмитрівській громаді.

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

Фото

Дмитро Блауш та латвійські волонтери опинились в епіцентрі обстрілу «Іскандером»

26 ЛЮТОГО 2024, 13:32

ТОП-переглядів