Дірки у стінах і стелі, вибиті вікна і двері: мешканці зруйнованого гуртожитку на Бобровиці мріють про відновлення будинку

31 ТРАВНЯ 2022, 16:30

7232

Чернігівка Даша з сином прийшли до свого гуртожитку, що на багатостраждальній Бобровиці, де вони мешкали до війни. Ворожий снаряд поцілив прямо в їх кімнату, з якої тепер видно весь мікрорайон. Серед купи зруйнованої кімнати знаходять загублені речі. Життя для родини розділилося на до та після. 

"Все було і сльози, не віриться. ти бачиш це і думаєш: це насправді воно чи ні? Ніколи не могла подумати, що з нами може таке трапитися. це боляче. Перші думки в голові, що з цим робити і як привести до ладу і де ми будемо з сином жити", - каже Дарія, мешканка гуртожитку.

У цьому гуртожитку мешкало 250 сімей. Будівля розбомблена. Ворог гатив по ній з артилерії та скидав з літака бомби, які розірвалися поряд. Багатьом родинам вдалося вчасно евакуюватися. Та повертатися вже нема куди. Тож, живуть де, хто може.

"Я, чоловік і 2 діток проживаємо на 9 поверсі і добре, що 24 числа звідси виїхали. Нажаль руйнування катастрофічні, проживати тут нереально, ліфт не працює, катастрофа зі сміттям, оскільки буд сміття зносять з усього району",  - розповідає Ганна, мешканка гуртожитку.

Багато мешканців гуртожитку сподівалися приватизувати житло збанкрутілої Сіверянки, роками судилися, але їх мрії і житло зруйнували рашисти. Тепер люди у відчаї, бо не знають чи відновлюватимуть їх будинок. 

"Люди бігали по кабінетах, а нас відсилали по кабінетах. зараз ми залишилися в цій ситуації, біді на самоті. Тому, що нам ніхто не може сказати на чиєму балансі знаходиться цей будинок",  -  каже Наталія, мешканка гуртожитку.

Мешканці гуртожитку сподіваються, що про них не забудуть, а житло з часом таки відновлять.

Читати також: На розбомбленій Бобровиці у Чернігові людям відновлюють газопостачання

Схожі новини

Пряма мова

Домашня паска чи куплена: що обирають чернігівці на Великдень

10 КВІТНЯ 2026, 20:09

Вiдео

Влаштували засідку, перевірили взаємодію бійців: як і хто навчає новобранців сил ТрО на Чернігівщині

10 КВІТНЯ 2026, 18:44

Відомі жінки з Чернігівщини потрапили до рейтингу «найсильніших» українок

10 КВІТНЯ 2026, 17:05

Чернігівка відкрила "секонд" у селі, щоб допомагати армії

10 КВІТНЯ 2026, 15:56

Вiдео

Бізнес у Чернігові: державна підтримка відчутна, але бракує кадрів

10 КВІТНЯ 2026, 15:02

«Інші трактористи косо дивляться»: чоловік із Чернігівщини не завищує ціну на оранку

10 КВІТНЯ 2026, 14:43

Чернігівці помітили підозрілу коробку: що було в пробірках

10 КВІТНЯ 2026, 13:23

ТОП-переглядів