Дірки у стінах і стелі, вибиті вікна і двері: мешканці зруйнованого гуртожитку на Бобровиці мріють про відновлення будинку

31 ТРАВНЯ 2022, 16:30

6295

Чернігівка Даша з сином прийшли до свого гуртожитку, що на багатостраждальній Бобровиці, де вони мешкали до війни. Ворожий снаряд поцілив прямо в їх кімнату, з якої тепер видно весь мікрорайон. Серед купи зруйнованої кімнати знаходять загублені речі. Життя для родини розділилося на до та після. 

"Все було і сльози, не віриться. ти бачиш це і думаєш: це насправді воно чи ні? Ніколи не могла подумати, що з нами може таке трапитися. це боляче. Перші думки в голові, що з цим робити і як привести до ладу і де ми будемо з сином жити", - каже Дарія, мешканка гуртожитку.

У цьому гуртожитку мешкало 250 сімей. Будівля розбомблена. Ворог гатив по ній з артилерії та скидав з літака бомби, які розірвалися поряд. Багатьом родинам вдалося вчасно евакуюватися. Та повертатися вже нема куди. Тож, живуть де, хто може.

"Я, чоловік і 2 діток проживаємо на 9 поверсі і добре, що 24 числа звідси виїхали. Нажаль руйнування катастрофічні, проживати тут нереально, ліфт не працює, катастрофа зі сміттям, оскільки буд сміття зносять з усього району",  - розповідає Ганна, мешканка гуртожитку.

Багато мешканців гуртожитку сподівалися приватизувати житло збанкрутілої Сіверянки, роками судилися, але їх мрії і житло зруйнували рашисти. Тепер люди у відчаї, бо не знають чи відновлюватимуть їх будинок. 

"Люди бігали по кабінетах, а нас відсилали по кабінетах. зараз ми залишилися в цій ситуації, біді на самоті. Тому, що нам ніхто не може сказати на чиєму балансі знаходиться цей будинок",  -  каже Наталія, мешканка гуртожитку.

Мешканці гуртожитку сподіваються, що про них не забудуть, а житло з часом таки відновлять.

Читати також: На розбомбленій Бобровиці у Чернігові людям відновлюють газопостачання

Схожі новини

Автівка підірвалась на міні у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:48

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

ТОП-переглядів