Ціни на житло: у Чернігові суттєво подешевшала вторинка

12 СЕРПНЯ 2024, 13:04

8517

Ціни на житло: у Чернігові суттєво подешевшала вторинка

Фото ілюстративне

За даними аналітичного порталу ЛУН, який спеціалізується на моніторингу цін на нерухомість - за півроку в Україні житло демонструє нестабільну динаміку. На заході країни - ціни тільки ростуть, у центрі - стабілізувалися, на півночі, сході та півдні - падають. Причому, тенденції до падіння не уникнув навіть Київ. 

В середньому 1 кв м житла у новобудовах у самому Чернігові коштує десь 29 тис грн, якщо у гривнях приріст десь 2300 грн, то у доларах - все без змін $690 за кв м, інформує аналітичний портал.

У Чернігові за останні півроку суттєво подешевшала вторинка

Що цікаво, купити квартиру у Чернігові - дорожче, аніж у Сумах, Запоріжжі чи Харкові. Зрівнялися по цінових показниках Чернігів і Миколаїв. 

Ціни у Чернігові конкурують навіть з деякими західними регіонами. Так, в середньому 1 кв м житла у новобудовах у Хмельницькому коштує 26 тис грн, а у Тернополі - 28 тис грн. 

Однокімнатні квартири на вторинці у нашому місті за півроку майже без змін - $31 тис. Ціна 1 кв м житла за півроку зросла лише на 1% до $770. 

У Чернігові за останні півроку суттєво подешевшала вторинка

Двокімнатні квартири на вторинному ринку в середньому коштують $43 тис, просідання ціни на 4%. 

Трикімнатні квартири - в середньому $55 тис, просідання за півроку на 12%. 

Нині у продажу в місті квартири у 20 житлових комплексах, ще 12 черг будується. Однак є тенденція до зменшення новобудов - нині в роботі лише один котлован. 

Авторка: Анастасія Ярмоленко 

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Скільки платять за бузину та яблука на Чернігівщині

13 ВЕРЕСНЯ 2025, 09:38

Під вогнем ворога 17 населених пунктів: ситуація на Чернігівщині за добу

13 ВЕРЕСНЯ 2025, 08:21

Вiдео

Падіння дронів і людський фактор: на Чернігівщині зайнялися торфовища

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:50

Білорусь зводить базу для тисяч солдатів неподалік чернігівського кордону

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:22

«Корюківський тушений гурок» визнано культурною спадщиною Чернігівщини

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:55

Двічі отримував поранення і повертався на фронт: громада втратила захисника

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:11

В яких місцях Карпат є оздоровчі чани?

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:58

ТОП-переглядів