Чернівчанка, яка захейтила Чернігів, хоче помиритися з чернігівським полісменом, однак, вибачитися перед чернігівцями - ні

04 ЖОВТНЯ 2022, 17:12

2908

Чернівецька блогерка Леся Антонюк, схоже, охолола після сварки зі своїм хлопцем - чернігівським полісменом Євгеном Іващенком. Дівчина знову відкрила свій інстаграм.

Нагадаємо у ці вихідні бізнес-леді та блогерка з Чернівців вилила купу лайна на рідне місто Євгена Чернігів та його жителів, назвавши останніх «злими» та «російськомовними людьми». Леся Антонюк у сторіс заявила, що категорично проти того, щоб жити у Чернігові.

Згодом, Євген Іващенко пояснив її поведінку: вони посварилися з дівчиною, і таким чином вона вирішила йому відплатити. Також хлопець вибачився за дії подруги і сказав, що Леся забанила його у соцмережах.

Тепер, схоже, що пристрасті потихеньку вщухають. Блогерка відкрила свій інстаграм для перегляду, але не для коментування. Дівчина знову почала постити фотки з Євгеном і тегати його, дякуючи йому за увагу та турботу. Вочевидь, для примирення.

Щоправда, жодних вибачень на адресу Чернігова та чернігівців чернівчанка так і не висловила. Ба навіть більше - у сторіс дівчина виклала слова підтримки від підписниці її дій.

Схоже, що цей вчинок не знайшов відгуку у Євгена. Він видалив усі спільні фото та згадки з Лесею. Причому, не лише в інстаграмі, а й у ТікТок. Жодних персональних сторіз з 2 жовтня полісмен не записував.

"Час Чернігівський" писав про скандал у соцмережах: Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди».

Схожі новини

Фото

Жінка із Сновщини збирає зморшки пригорщами

16 КВІТНЯ 2024, 15:50

У сусідній Сумщині - велика втрата: на фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов

16 КВІТНЯ 2024, 14:44

Тренерка розказала, чому діти з Чернігова їздять плавати у Славутич

16 КВІТНЯ 2024, 13:31

Воїн з Чернігівщини отримав "Золотий Хрест". Про нагороду розказав майже через рік

16 КВІТНЯ 2024, 12:24

На прикордонні Чернігівщини людина живе у болоті

16 КВІТНЯ 2024, 11:21

Як відбувається придбання квартири: головні етапи

16 КВІТНЯ 2024, 10:47

Фото

Виробник чернігівської вівсянки цьогоріч сподівається на хороший врожай

16 КВІТНЯ 2024, 10:20

ТОП-переглядів