Чернігівський тік-токер розказав про те, скільки заробляють на рекламі

Сер 01, 21:07

2244

Гліб Репіч

Тіктокер-мільйонник та телезірка чернігівець Гліб Репіч повідомив про розміри гонорарів за піар того чи іншого продукту в ТікТок. Виявляється, державна, та й навіть приватна освіта суттєво програє по грошах промоції.

Для своїх підписників у сторіс Гліб пояснив, чому не повертається до класичної науки, натомість і далі хайпує на сумнівних темах на кшталт йогурту з вагіни.

Він заявив, що навіть справжні фанати професії, які працювали в Академії наук з початком повномасштабного вторгнення пішли на іншу роботу.

«Пішли у підприємства. Можливо, теж по хімії. Тобто, фішка у чому? Хімією в Україні можна займатися. Є нормальні підприємства, але саме наукою у якихось державних установах - там взагалі шансів немає. Я не знаю на що вони харчуються», - говорить блогер.

На звинувачення у «продажності» Репіч навів такі цифри - 1 рекламний ролик у ТікТок - це місяць роботи вчителя у приватній школі або більше ніж 2 місяці у державній.

«1 рекламний ролик у ТікТок з рекламою казино - це три місяці роботи вчителя у приватній школі, або більше ніж півроку - у державній».

«Час Чернігівський» вирішив порахувати скільки це. Сайт пошуку роботи work.ua подає такі узагальнені дані - в середньому «Вчитель хімії» в Україні заробляє 17000 грн. Але це разом як приватна, так і державна система освіти. Це медіана заробітних плат за даними з 130 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «Вчитель хімії» і за схожими запитами-синонімами «Хімік», «Chemist», «Викладач хімії» та ін. за останні 3 місяці.

Якщо вбити у пошуку «вчитель хімії» саме у державних школах - то зарплата буде суттєво відрізнятися від медіанного рівня - від 7-9 тис грн.

У приватних закладах цей показник як правило удвічі вищий.

Отже, вітчизняні тіктокери-мільйонники можуть розраховувати на гонорари за 1 ролик від 15 тис грн, або у випадку промоції гемблінгу - від 40-45 тис грн, відповідно до розцінок, наведених Репічем.

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів