Чернігівський тік-токер розказав про те, скільки заробляють на рекламі

01 СЕРПНЯ 2023, 21:07

2685

Гліб Репіч

Тіктокер-мільйонник та телезірка чернігівець Гліб Репіч повідомив про розміри гонорарів за піар того чи іншого продукту в ТікТок. Виявляється, державна, та й навіть приватна освіта суттєво програє по грошах промоції.

Для своїх підписників у сторіс Гліб пояснив, чому не повертається до класичної науки, натомість і далі хайпує на сумнівних темах на кшталт йогурту з вагіни.

Він заявив, що навіть справжні фанати професії, які працювали в Академії наук з початком повномасштабного вторгнення пішли на іншу роботу.

«Пішли у підприємства. Можливо, теж по хімії. Тобто, фішка у чому? Хімією в Україні можна займатися. Є нормальні підприємства, але саме наукою у якихось державних установах - там взагалі шансів немає. Я не знаю на що вони харчуються», - говорить блогер.

На звинувачення у «продажності» Репіч навів такі цифри - 1 рекламний ролик у ТікТок - це місяць роботи вчителя у приватній школі або більше ніж 2 місяці у державній.

«1 рекламний ролик у ТікТок з рекламою казино - це три місяці роботи вчителя у приватній школі, або більше ніж півроку - у державній».

«Час Чернігівський» вирішив порахувати скільки це. Сайт пошуку роботи work.ua подає такі узагальнені дані - в середньому «Вчитель хімії» в Україні заробляє 17000 грн. Але це разом як приватна, так і державна система освіти. Це медіана заробітних плат за даними з 130 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «Вчитель хімії» і за схожими запитами-синонімами «Хімік», «Chemist», «Викладач хімії» та ін. за останні 3 місяці.

Якщо вбити у пошуку «вчитель хімії» саме у державних школах - то зарплата буде суттєво відрізнятися від медіанного рівня - від 7-9 тис грн.

У приватних закладах цей показник як правило удвічі вищий.

Отже, вітчизняні тіктокери-мільйонники можуть розраховувати на гонорари за 1 ролик від 15 тис грн, або у випадку промоції гемблінгу - від 40-45 тис грн, відповідно до розцінок, наведених Репічем.

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів