Чернігівська компанія-виробник зоотоварів роздає корм для тварин у найбільш постраждалих районах міста

Чер 09, 17:16

1194

COLLAR Company, чернігівський виробник інноваційної продукції для домашніх тварин, започаткувала соціальний проект Pets Patrol. У рамках цієї ініціативи вже цієї суботи, 11 червня, чернігівці із найбільш постраждалих районів міста можуть безкоштовно отримати корм для своїх хатніх тварин.

Проект реалізується спільно з японською міжнародною волонтерською організацією Peace Winds Japan (PWJ)

ВЖЕ цієї суботи 11.06.2022 компанія роздаватиме корм для тварин в найбільш постраждалих районах Чернігова та предмістя за таким розкладом:

  • 11:00 Бобровиця, вулиця Шевченка, 228 (колишній АТБ)
  • 11:00 Бобровиця, вулиця Шевченка 248А (у дворі 9-поверхівок)
  • 12:30 Новоселівка. вулиця Щорса, 35 (там, де зазвичай отримують гуманітарну допомогу)
  • 14:00 Ст.Подусівка, вулиця Гагаріна, 21, біля АТБ

Поділіться цією інформацією з тими, хто потребує допомоги, особливо з тими, у кого нема доступу до інтернету.

Будь ласка, підходьте зі своєю тарою для корму та майте з собою фото улюбленців про яких дбаєте.

ВАЖЛИВО! Якщо ви опікуєтеся великою кількістю тварин то вам не потрібно йти на роздачу корму і стояти у черзі, зв'яжіться з нами, ми оформимо адресну допомогу Заявку можна залишити за номером +380937700875

Довідково

COLLAR Company, український виробник інноваційної продукції для домашніх тварин, взяла участь у міжнародній виставці зоотоварів Interzoo 2022, яка проходила у Нюрнберзі, Німеччина. Interzoo — найбільш очікувана та провідна подія для міжнародної зооспільноти, яка зібрала 1300 учасників із різних країн та континентів.

Виробники та постачальники зоотоварів із понад 60 країн світу змогли представити продукцію, домовитися про подальшу співпрацю та ознайомитися із останніми трендами та інноваціями галузі. За оцінками організаторів, Interzoo 2022 зібрала рекордну кількість відвідувачів — 30 000. Адже останнього разу вона проводилася чотири роки назад, тому всі із нетерпінням чекали на цю подію.

Незважаючи на всі складнощі та випробування на нашому шляху, ми подолали їх та змогли презентувати продукцію українського виробництва всьому світові. Команда COLLAR представила нашийники, повідці, шлеї WAUDOG, тренувальний снаряд PULLER, надлегкий одяг AiryVest, іграшки для собак Flyber, PitchDog та LIKER, найміцніші аксесуари EVOLUTOR, інноваційні вироби для акваріумістів AquaLighter, деревний наповнювач для котячих туалетів SuperCat та нову колекцію Bravery із національними малюнками та унікальними дизайнами. Однією із новинок була також офіційно ліцензована колекція Rick and Morty.

 «Команда COLLAR завжди намагається перевершити всі очікування та задовольнити потреби навіть найвибагливіших клієнтів, але цього року ми отримали стільки підтримки та зацікавлення у продукції, що перевершило всі наші сподівання», — зазначив Юрій Синиця, засновник Компанії.

Читати також: Працювали на генераторах, зарплату платили з кредитів - як всесвітньо відомий виробник зооамуніції відновлював виробництво у Чернігові

Джерело: COLLAR Company

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів