Чернігівська фабрика дверей - найперспективніша компанія України за версією Forbes Ukraine

29 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:29

3984

Колектив "Двері Булат"

Колектив "Двері Булат"

Вони працюють у прикордонній Чернігівщині. Виробництво, яке постраждало під час блокади міста ворогом - відновили так швидко, як це було можливо. Проте результат не забарився. І вже за рік український Forbes визнав "Двері Булат" однією з найперспективніших компаній України. 

Чернігівська фабрика "Двері Булат" виготовляє понад 200 видів вхідних дверей. Підприємство почало працювати в 2013. Випускає власну продукцію під трьома торговими марками: "Булат", "Цитадель", Revolut Doors.

«Спочатку ми займалися продажем дверей інших виробників. Бачили, що треба покращувати якість виробів. Але конкурентів все влаштовувало. Цією бездіяльністю, неорієнтовністю на клієнта вони мотивували нас створити власне виробництво дверей», - розповів виданню Gazeta.Ua співзасновник ТОВ "Двері Булат" чернігівець Віктор Атрощенко.

Віктор Атрощенко

Віктор Атрощенко

Починалось власне виробництво дверей з цеху площею 360 кв м і 6 працівників. Зараз на фабриці працює понад 100 людей, площа виробництва складає понад 6500 кв м. Протягом перших трьох років компанії вдалося вийти на європейський ринок. Ключовим також став 2017, коли "Двері Булат" почали продавати свою продукцію в мережі "Епіцентр".

За версією Forbes Ukraine, ТМ "Двері Булат" визнана однією з найперспективніших компаній України. «Час Чернігівський» писав про це раніше 

"Основне кредо компанії - якість, стабільність і надійність. Наші двері відповідають усім вимогам та стандартам ДСТУ. Проводимо багаторівневий контроль якості. Замовлений у нас товар клієнти завжди отримують вчасно", - зазначив Атрощенко.

Чернігівська фабрика дверей - найперспективніша компанія України за версією Forbes Ukraine

Чернігівська фабрика дверей - найперспективніша компанія України за версією Forbes Ukraine

Чернігівська фабрика дверей - найперспективніша компанія України за версією Forbes Ukraine

На початку повномасштабного вторгнення підприємство зазнало руйнувань, були прямі влучання під час ворожих обстрілів. Після звільнення Чернігівської області в квітні 2022 компанія оперативно відремонтувала виробничі приміщення й відновила роботу.

"Постійні тривоги та близькість сусіда-агресора - це вже наші реалії. Ми сфокусовані на роботі, а рідні нас підтримують. Навіть у найважчі часи з сім'ями не виїздили з Чернігова і не плануємо переносити виробництво. Адже не можемо залишити без роботи та зарплати наших працівників. Багато з них зараз перебуває на фронті. Забезпечуємо їх усім необхідним. Наш обов'язок - робити все можливе задля перемоги", - зауважив Атрощенко.

Компанія має регіональні склади у Чернігові, Києві та Дніпрі. Двері ТМ "Булат" користуються попитом за кордоном і встановлені в оселях жителів Литви, Латвії, Естонії, Молдови.

"Розвиток української економіки вбачаю саме у виробництві, вчасній сплаті податків, переробці та експорті. Наші двері виготовляють кваліфіковані майстри на сучасному вітчизняному, німецькому, турецькому та італійському обладнанні. 

Використовуємо лише безпечні для здоров'я матеріали. На всі двері даємо 5-річну гарантію, з терміном експлуатації до 20 років", - підсумував Атрощенко.

Нещодавно ТОВ "Двері Булат" виграло грант на розвиток компанії в експортному напрямку на суму 5,4 млн грн.

Джерело: Gazeta.Ua

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові у місцевому парку висадили берези

23 КВІТНЯ 2024, 21:19

Поранений під час оборони Чернігова: таз і ноги 48-річного чоловіка нечутливі

23 КВІТНЯ 2024, 20:14

Вiдео

Пільгові кредити для селян Чернігівщини у 2024 році: хто може скористатися

23 КВІТНЯ 2024, 18:09

Vodafone інвестує в громаду Чернігівщини: у віддалених селах ловитиме 4G

23 КВІТНЯ 2024, 17:24

У Чернігові прощались із 25-річним бійцем

23 КВІТНЯ 2024, 16:47

Фото

Підрядник розказав, як просувається будівництво моста поблизу Шестовиці

23 КВІТНЯ 2024, 16:31

Нові правила мобілізації: як каратимуть ухилянтів на Чернігівщині

23 КВІТНЯ 2024, 15:17

ТОП-переглядів