Чернігівка Тетяна Бойко оголосила, що йде з посади заступниці Голови НСЗУ

29 СЕРПНЯ 2023, 12:14

2330

Чернігівка Тетяна Бойко оголосила, що йде з посади заступниці Голови НСЗУ

Тетяна Бойко

Про це вона повідомила з власної сторінки у соцмережах. Причина, вказана у заяві, -  «за власним бажанням». Однак про основні причини свого уходу чиновниця пообіцяла повідомити пізніше - «Бо це історія на окремий пост». Але натякнула - з роботою, можливо, не склалося через різне бачення з урядовцями щодо призначень у НСЗУ. 

А поки триває процедура погодження Кабміном звільнення Тетяни Бойко, вона нагадала кілька важливих речей.

Національна служба здоров’я оперує мільярдами бюджетних коштів. Мільярдами коштів міжнародних партнерів. Тому дуже важливо, щоб інституція зберегла свою репутацію. На найвищі посади державні службовці мають приходити, попри війну, на умовах відкритого конкурсу.

«Прагну, щоб мій наступник чи наступниця окрім професіоналізму, мали якості доброчесності та служили саме українському народові. Важливо, повторюю, обирати таких людей через прозорі конкурси», - зауважила Тетяна Бойко.

Тож вона привертає увагу громадських, пацієнтських та інших організацій, які дбають про права пацієнтів та стежать за діяльністю НСЗУ. Відкриті конкурси, відкриті призначення - в інтересах пацієнтів. І правила бути пильними.

«А можливо хтось з вас, хто має експертизу і усі необхідні якості, захоче подати свою кандидатуру та долучитись до подальшої реформи медичної системи та розвитку медичних послуг? Ви маєте змогу підготувати свою кандидатуру!», - пише чиновниця.

Попри шалений ритм і навантаження, це - не коротка дистанція, підкреслила Тетяна Бойко. Це - марафон. Тож прийшла черга інших підхопити естафету та продовжувати лупати сю скелю.

 

Як відомо, фахівець з піару та медіакомунікацій Тетяна Бойко у серпні 2021-го була призначена на посаду заступниці Голови НСЗУ. ЇЇ основною сферою була комунікація з регіонами, зокрема з керівниками медичних установ і органами місцевого самоврядування.

До того чернігівка працювала на керівних посадах у приватному та державному секторі, а також була членом виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

У Тетяни Бойко повна вища освіта за спеціальністю “Математика та основи економіки”, а також диплом магістра політології, публічної політики та адміністрування. Вона проходила навчання за різноманітними програмами – Української школи політичних студій, The Aspen Institute Kyiv, Києво-Могилянській бізнес-школи тощо. У серпні 2016 Тетяна Бойко стажувалася Великій Британії за програмою British Council. Одружена, виховує двох доньок.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

Громада на Чернігівщині вперше колективно прибирає кладовища

14 КВІТНЯ 2024, 13:15

ТОП-переглядів