У Чернігові змінили керівництво податкової - Гетьманцев

18 СЕРПНЯ 2023, 18:19

2488

У Чернігові змінили керівництво податкової - Гетьманцев

Офіс податкової у Чернігівській області

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики повідомив у інтерв’ю виданню Forbes, що у нашому регіоні «звільнили вертикаль».

«Журналіст Ірина Крицька:

- Я знаю, що принаймні три підприємства зверталися до вас щодо схем, які існують або на рівні податкової, або дотичних до неї людей, про розблокування податкових накладних і повернення ПДВ за певний відсоток. Фігурувала, зокрема, житомирська податкова. Чи вдалося закрити ці схеми?

Данило Гетманцев:

- Трохи більше місяця тому там було повністю змінено податкове керівництво. Скарги на Житомир дійсно були. Вони є по різних областях. Керівництво податкової реагує на них достатньо швидко, ось зараз у Вінниці звільняється повністю вертикаль, яка відповідає саме за цей напрям. У Рівному те саме відбулося раніше, в Чернігові – теж».

Данило Гетьманцев

«Час Чернігівський» перевірив цю інформацію. Дійсно, на сайті ГУ ДПС у Чернігівській області поки з керівників значиться Людмила Слотюк, однак, як проінформували у прес-службі відомства, вона більше не очолює податкову області.  Нині в.о. заступниця начальника Ольга Корнієвська.

Також змінилося керівництво і у інспекції Чернігова: з 19 червня на сайті ДПС значиться начальником ДПІ Тетяна Рубан, яка доти була заступником цієї ж установи. До неї відомством керував Олег Шуба.

Як відомо, на початку літа ДБР провела обшуки у Людмили Слотюк, колишної інспекторки з Сак (АР Крим), яка згодом стала начальником Державної податкової інспекції у Подільському районі Головного управління ДПС у м. Києві. З 07.2020 і до літа 2023-го працювала начальником Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Правоохоронці встановили, що матір податківиці у 2023 набула право власності на квартиру та 2 паркомісця в одному із елітних житлових комплексів Києва. За попередньою оцінкою, ринкова вартість майна становить 12 млн гривень, що суттєво перевищує офіційні доходи як самої чиновниці, так і її матері.

Крім того, чиновниця через знайому продала свою квартиру та дві земельних ділянки в АР Крим, але ці гроші також не могли покрити покупку елітної нерухомості в Києві.

Отримані від угоди мільйони рублів були перераховані на рахунок чоловіка фігурантки у російському банку, який перебуває під санкціями України та ЄС. Також податківиця сплатила податки до бюджету рф за реалізацію цього майна.

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

На Чернігівщині розслідують загадкову смерть дитини

21 ЛЮТОГО 2024, 20:43

Модульні будинки, гарячі обіди, робота людям: як БФ «До України з любов’ю» допомагає Чернігівщині

21 ЛЮТОГО 2024, 18:44

Фото

Майже 60 років разом: подружжя, яке втратило дім, але не любов

21 ЛЮТОГО 2024, 17:05

Фото

Розбирають завали "під нуль": чернігівці долучаються до відновлення країни

21 ЛЮТОГО 2024, 16:11

Помер боєць з Чернігівщини, який отримав тяжкі опіки в бою

21 ЛЮТОГО 2024, 15:48

Фото

Чернігівка розповіла про зустріч з російським генералом та його сином

21 ЛЮТОГО 2024, 14:56

Фото

Енергетики відновлюють обладнання, пошкоджене через бойові дії

21 ЛЮТОГО 2024, 13:22

ТОП-переглядів