На нашому стрімі запитали у відомого письменника Андрія Кокотюхи, які поради він може дати молодим авторам. Ось що каже пан Андрій:
Найперше необхідно, щоб вони зрозуміли, для чого їм це треба. Грошей заробити не вийде відразу, здивувати світ теж не вийде. Якщо така програма-мінімум повинна стати програмою-максимум, це розказати історію чітко визначеного жанру, побудовану за принципом трьохактної драми, яка має перед собою референси, і чітко розуміти, для якої це цільової аудиторії.
Український автор, особливо молодий, дуже любить слова «я пишу для всіх, я пишу для вас». Для всіх ніхто нічого не робить. Навіть найсмачніша страва із кулінарії, із гастрономії не буває для всіх так само, і найсмачніший напій безалкогольний теж для всіх не буває.
Також Кокотюха каже: вкрай важливо знайти видавця.
Треба розібратися з собою і своїми потребами, що ти хочеш, висловитися чи розказати історію, а по-друге, знати аудиторію, іти до того видавництва, яке такі книжки видає, або створювати власне. Головне, повторюся, знати чого ти хочеш.
***
Час Чернігівський писав про таке:







