Як живеться на Масанах? Запитали у місцевих жителів

08 КВІТНЯ 2026, 20:04

6800

Ломоса Віолета

Що болить на Масанах? Запитаємо про це самих мешканців.

Масани — один із найбільших районів Чернігова. Але чи комфортно тут жити насправді? Запитаємо про це самих мешканців.

Журналістка Віолета Ломоса:

Які основні проблеми в вашому районі? 

Ось, що кажуть жителі Масанів.

Як живеться на Масанах? Запитали у місцевих жителів

Садочок би треба, школу. Оце треба таке, щоб добавили. А так…

* * * 

Як живеться на Масанах? Запитали у місцевих жителів

Додати ще одну школу, більше лавочок, де можна посидіти, і пішохідний перехід.

* * * 

Як живеться на Масанах? Запитали у місцевих жителів

Дороги у дворах, обладнання біля будинків. Ну, в принципі, і все.

* * * 

Як живеться на Масанах? Запитали у місцевих жителів

Зупинку нам треба зробити до кінця, а то війна почалася — і там припинили. Зупинка навпроти нашого будинку. Ходив 20-й автобус до вокзалу — було дуже добре. Зараз менше транспорту.

* * * 

Якщо ви з Масанів — пишіть у коментарях, що думаєте.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Ворог продовжує вбивати дітей з Чернігівщини: за рік кількість жертв зросла

05 ЧЕРВНЯ 2026, 20:22

Вiдео

Чи загрожує Чернігову новий транспортний колапс і про які маршрути йдеться

05 ЧЕРВНЯ 2026, 19:04

Фото

10 днів тому зустрів 37-річчя в полоні і... повернувся додому: кого обміняли з Чернігівщини

05 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Його витягали з поля бою пораненим, а він повертався на фронт: Камалія втратила брата на війні

05 ЧЕРВНЯ 2026, 17:18

«Дрон-ждун» атакував автомобіль «Укрпошти» на Чернігівщині

05 ЧЕРВНЯ 2026, 16:00

Зірковий таксист: прилучанку підвозив актор серіалу «Спіймати Кайдаша»

05 ЧЕРВНЯ 2026, 15:24

Фото

Удень Чернігів атакували російські дрони: є постраждалі

05 ЧЕРВНЯ 2026, 13:47

ТОП-переглядів