Зіркові однокласники з Чернігова: акторка і футболіст навчалися у 20-й школі

08 ЛИПНЯ 2024, 12:41

9896

Наталка Денисенко та Андрій Ярмоленко

Наталка Денисенко та Андрій Ярмоленко

Виявляється, 20-та школа Чернігова таки врожайна на зірок. Зірковий голос мультфільму «Мавка» та знаменитий футболіст ще й спілкуються як добрі знайомі. 

Про це Наталка Денисенко розповіла в інтервʼю на YouTube-каналі «Українське Музейне Товариство».

Так, акторка зізналася, що вони з Андрієм Ярмоленком ходили в одну школу та в один клас у Чернігові. Хоч Ярмоленко народився в рф, його батьки родом з Чернігівщини. Родина прожила кілька років в рф, однак згодом повернулася додому у Чернігів, де і пройшло дитинство футболіста.

34-річна акторка Наталка Денисенко, відома ролями в серіалах "Кріпосна" та "Будиночок на щастя", розповіла, що її однокласником був атакувальний півзахисник збірної України та київського "Динамо" Андрій Ярмоленко. 

Зокрема, акторка зізналася, що у школі не була відмінницею, однак завдяки своїм акторським здібностям завжди вміло викручувалась, коли її питали на уроках про невивчене. Також Наталка сказала, що коли діло доходило до того, що по списку вчителька мала питати хлопців, серед яких був і Ярмоленко, вона завжди намагалася врятувати ситуацію.

«Типу буду піднімати руку і рятувати наш ряд!», - сміється Денисенко.

Акторка каже, що досі підтримує зв’язок з футболістом-однокласником. А на початку повномасштабного вторгнення в Україну Ярмоленко навіть розпитував її про Чернігів, адже сам був у цей період за кордоном.

"Андрій — дуже сильна особистість. Коли почалось повномасштабне вторгнення, то я пам’ятаю, що Андрій написав мені, запитав, що там Чернігів. Тому що він був за кордоном.

Я не можу сказати, що ми прям тісно з ним спілкуємось. Я в інстаграмі лайкаю все, звичайно, і на його дружину красунечку підписана. Звичайно, теж лайкаю сімейні фотки", — пояснила Денисенко.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів