Зима буде складною: на Чернігівщину надійшло обладнання для пунктів обігріву

Лис 18, 19:17

972

Зима для України буде важкою, враховуючи масштаби ворожих ракетних ударів по об’єктах енергетики. Чернігівщина готується до найгірших сценаріїв розвитку подій.

Завдяки підтримці європейських партнерів, зокрема данської компанії ROCKWOOL і її представництву в Україні, в область надійшла перша партія потужних генераторів та карематів для облаштування пунктів обігріву в громадах.

Благодійники кажуть, що допомогу для Чернігівщини збирали з усієї Європи. Хочуть допомогти нашому регіону, який одним з перших зазнав нападу і руйнуванню з боку російського агресора.

"Ми хотіли зробити це раніше. Знаємо, який шалений попит на генератори. Збирали з усієї Європи. Акумулювали в одному місці і веземо на Чернігвщину. Це не простий шлях, і будемо постачати в цьому і наступному році. Крім генераторів, ми плануємо поставити тенти для обігріву людей. Плануємо багато зробити для Чернігівщини", - розповів Сергій Курдюков, директор українського представництва ROCKWOOL.

Допомога європейських партнерів надійшла дуже вчасно. Наразі на Чернігівщині спільно з надзвичайниками планують розгортати стаціонарні та мобільні пункти обігріву.

"У нас будуть, як стаціонарні пункти - вони визначені, так і мобільні пункти, які будуть розгортатися за потреби. Працюємо з ДСНС, у них є резерви і у нас, і у громадах. Комплексно підходимо і використовуватимемо їх за потреби", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Головна мета благодійників – допомогти пережити зиму жителям Чернігівщини у разі надзвичайних подій. Генератори та захисні матеріали розподілять між громадами, які найбільше потребуватимуть такої допомоги.

"Час Чернігівський" писав про роботу Добробатів на Чернігівщині: Вчителі, айтішники, художники, будівельники : у Ягідному зруйновані будинки ремонтують люди з усієї України.

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів