Живий, але під чужим імʼям? Прилуцького адвоката Максима Ходіча шукають два місяці

18 ЛЮТОГО 2023, 08:25

1961

Живий, але під чужим імʼям? Прилуцького адвоката Максима Ходіча шукають два місяці

Востаннє Максима бачили у Ніжині на вокзалі

Майже два місяці, як безвісти зник 29-річний Максим Ходіч, прилучанин. Адвокат, син Валентини Ходіч, судді Срібнянського районного суду. Пішов з дому ще 20 грудня минулого року. Був у бабусі в Бахмачі. Вийшов з дому і більше не повернувся. Банківську картку, телефон не взяв. Батьки чекали, обдзвонювали знайомих. Через тиждень написали заяву до поліції. 26 грудня батькам подзвонили з ніжинського військкомату, сказали, місцеві принесли його документи: паспорт і військовий квиток.

— Після того, як написали заяву до поліції, поїхали шукати до Ніжина, — розповідає Валентина Михайлівна, мати Максима. — Дізналися, що 23 грудня його бачили в Бахмачі. Наступного дня він уже був у Ніжині, на вокзалі. Заступився за безхатька. Бо він адвокат, знає закон. Поліцейські його добре запам’ятали. Був охайно вдягнений. У темно-синю куртку з сірим коміром. На плечі напис невеликими білими буквами. В’язана шапка. Сірі штани і зимові черевики. Максим слідкує за зовнішнім виглядом. Поліцейські попросили документи, перевірили і відпустили, бо підстав для затримання не було. Після цього він сів у міську маршрутку No39. Далі всі сліди обриваються. Ми ще тиждень їздили з чоловіком до Ніжина, самі шукали. Об’їздили всі готелі, кімнати відпочинку, залишали свої координати. Побували у всіх лікарнях, на «швидкій». Ніхто нічого не чув, не бачив, не знає.

Зникнення сина з адвокатською діяльністю Валентина Ходіч не пов’язує. Максим — військовий юрист за фахом, служив у прикордонній службі. У 2020 році ніс службу в Лисичанську Луганської області.

— Була одна негарна справа, але він відійшов від неї, — продовжує суддя. — Порекомендував людям іншого адвоката. Усі інші справи були цивільного характеру. Максимові товариші розповсюдили 400 примірників з оголошенням про розшук по Києву. Шукали в пунктах незламності. І ми з чоловіком їздили по київських хостелах. Усе марно. Уже і не знаю, де шукати, до кого звертатися?

Слідчий показував свою роботу, я дивилася документи. До нього претензій немає. Стаж роботи в розшуку 22 роки.

— У таких ситуаціях рідні часто звертаються до ворожок, ясновидців.

— Ходили. Впевнено кажуть, що живий. Є жіночка в Прилуках, екстрасенс, допомагає нашим поліцейським. Сказала, що живий, але живе під іншим ім’ям. Як це трактувати?

— Можливо, щось сталося, і він втратив пам’ять?

— Теж схиляємось до такої версії. Як сказали поліцейські, були в їхній практиці випадки, коли люди прихистили, але нікого не повідомили про це. Знайомі з передової приїжджали, казали, що до них чоловік прибився. Не знає, хто він, звідки. З ними воює. На сьогоднішній день розглядаємо ці два варіанти.

Єдине — зараз син може виглядати по-іншому. Думаю, схуд, може бути з бородою. Високий, 181 сантиметр. Очі зеленуватокарі. Шрам зліва на лобі з дитинства.

"Час Чернігівський" писав про зникнення: Продав пай і зник. На Чернігівщині у підвалі знайшли знайшли рештки чоловіка

Джерело: "Вісник Ч" від 9 лютого 2023 року, авторка Юлія Семенець. Фото з сімейного архіву Ходічів

Схожі новини

Фото

На Чернігівщині запрацював громадський простір турботи про здоров'я

24 ЧЕРВНЯ 2024, 16:28

До ФК «Чернігів» повернувся старий гравець, а у клубі коментують чутки про колаборацію з «Десною»

24 ЧЕРВНЯ 2024, 15:16

Почав задихатись, посинів та втратив свідомість: медики з Чернігівщини врятували 44-річного чоловіка

24 ЧЕРВНЯ 2024, 14:20

Переваги рідкого мийного засобу для прання

24 ЧЕРВНЯ 2024, 13:17

Фото

У Ніжині фахівці ДСНС врятували маленьке совенятко

24 ЧЕРВНЯ 2024, 12:56

Вiдео

Чернігівці з постраждалого мікрорайону Бобровиця велопробігом хотіли привернути увагу до проблем відбудови житла

24 ЧЕРВНЯ 2024, 12:04

Фото

Грибники Чернігівщини полюють за лисичками та діляться світлинами

24 ЧЕРВНЯ 2024, 11:41

ТОП-переглядів