Продав пай і зник. На Чернігівщині у підвалі знайшли знайшли рештки чоловіка

21 ГРУДНЯ 2022, 18:25

2047

Продав пай і зник. На Чернігівщині у підвалі знайшли знайшли рештки чоловіка

Сергій Боршош. Фото з інтернет-сторінки загиблого

Випадково: в одному з підвалів ічнянського ресторану ремонтники обстежували комунікації і натрапили на останки. Заклад належить райспоживспілці. Підвал не використовувався багато років, не був замкнений. За залишками одягу рідня опізнала зниклого 30-річного Сергія Боршоша. На початку листопада його поховали.

Про несподіване зникнення чоловіка "Вісник Ч" писав торік. Сергій родом з Товкачівки Прилуцького району. Жив у своєї бабусі в Ічні. Зник увечері 30 листопада минулого року. Цифра тридцять у цій історії зустрічається тричі — вік, день пропажі і день, коли знайшли.

Батьки Сергія померли, сестра, 35-річна Інна Діденко, — у Києві. Про брата жінка згадувала, що він, якщо і міг у когось залишитися на ночівлю, коли вип’є, то на ранок завжди приходив додому.

Після смерті матері лишився пай. Коли зайшла мова, як оформити спадок, вирішили, що дешевше обійдеться не ділити. Оформили на Сергія, бо він з мамою жив. Сергій давав сестрі половину орендної плати. Вона десь вісім чи вісім з половиною тисячі гривень. Як тільки гроші приходили, сестра приїздила, і Сергій віддавав їй частину. Коли ж Інна приїхала до Ічні на його пошуки, з’ясувалося, що брат недавно продав пай. Та родичі і знайомі про це їй не повідомили, бо, бачте, Сергій попросив цього не робити. Пай — близько трьох гектарів.

Говорили, що продав він його за 120 тисяч гривень. Однак ніяких підтверджувальних документів Інна вдома не знайшла.

А на картці Сергія лишилося 75 тисяч гривень. Вона її заблокувала, аби гроші теж не зникли, як і брат. Бо він позичав багатьом. Додзвонитися до Сергія не могла. Як згодом з’ясувалося, мобілку він загубив за кілька днів до зникнення. Телефон знайшли на зупинці.

Живим Сергія останніми бачили родичі, з якими він відпочивав у кафе. Святкував три рочки дитини двоюрідного брата. Опісля Боршош начебто пішов додому і пропав (кафе і ресторан — в одній будівлі).

За знайденими останками судмедексперти встановлюють причину смерті. За фактом смерті відкрито провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство) з приміткою «нещасний випадок».

"Час Чернігівський" писав про вбивства на Чернігівщині:

Джерело: "Вісник Ч" від 15 грудня. Авторка Валентина Остерська

Схожі новини

Препарат чернігівських науковців підкорює Австрію

15 КВІТНЯ 2024, 09:46

Автівка підірвалась на міні у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:48

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

ТОП-переглядів