Жінка із Чернігівщини зникла в Білорусі: що кажуть родичі

Сер 27, 17:37

5788

За час повномасштабного російського вторгнення Україна втратила багато людей. І не лише на фронті, в районі бойових дій, а і волонтерів, наприклад, які допомагали нашим співгромадянам виїздити із ворожих до нас країни, з Росії і Білорусі. Саме це сталося із Наталією Захаренко.

“Моя донька їздила в Білорусь. Вона допомагала українцям виїжджати з Білорусі і в зворотному напрямку. Під час окупації багато повиїжджало, і вона перевозила людей, перевозила їхні речі. Із 19 липня вона не виходить на зв'язок. Скільки і куди я не писала – писала у посольство, прокуратуру, МЗС. У посольстві мені відповіли, що серед затриманих її немає. Я не знаю, куди іти і до кого звертатися. У мене вже нема ніяких сил», - розповідає Надія Захаренко, мати зниклої Наталії.

Надія Захаренко

Наталія почала їздити до Білорусі у другій половині 2022 року. Допомагала тим українцям, які там застрягли, не могли самостійно виїхатиі  покинути територію недружньої нам країни. Допомагали їм на своїй автівці.

За весь час своєї діяльності вона вивезла близько 30 людей. Пункт евакуації знаходився у білоруському місті Мозир. За весь час своєї діяльності – а це близько року – Наталія весь час була на зв'язку зі своїми близькими.

“Вона зареєстрована була в чаті. Вона давала об'яву, що їде. До неї зверталися люди з Києва, з різних міст нашої України, щоб вона могла перевести речі, документи, гроші передавала людям, які залишились в Білорусі і ще не виїхали», - каже Надія.

За час повномасштабної російської агресії на території Республіки Білорусь пропали кілька десятків наших співгромадян, у тому числі діти. Раніше про це вже повідомляли українські і міжнародні ЗМІ. Сліди деяких із них так згубили, а деяких вдалося віднайти.

Будемо сподіватися, що наша героїня скоро знайдеться. А якщо ви щось про неї знаєте, напишіть, будь ласка, на адресу часу Чернігівського

«Час Чернігівський» писав про таке

Схожі новини

Вдвох були на бойовому завданні: на Чернігівщині прощались із братами, які загинули в один день

Гру 03, 09:46

ЗМІ повідомляють про вороже ДРГ, яке напало на бліндаж прикордонників на Чернігівщині

Гру 03, 09:08

Ворог обстріляв три громади на Чернігівщині: є поранені та пожежі

Гру 03, 08:42

Цуцики, обзели і пучки: в яку ціну відходи деревини для людей

Гру 02, 21:43

Під Марʼїнкою загинув батько трьох дітей, уродженець Новгород-Сіверської громади

Гру 02, 18:59

Фотографував військомат та блокпости: суд дав 7 років студенту із Чернігівщини

Гру 02, 17:12

Де можна придбати чернігівську новорічну ялинку?

Гру 02, 16:17

ТОП-переглядів